Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 липня, 11:14:18

Керівники області привітали працівників харчової промисловості

18.10.2012   15:06

18 жовтня голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко та голова обласної ради Анатолій Мельник привітали з професійним святом працівників харчової промисловості, яке щорічно відзначається у третю неділю жовтня.

У своєму привітанні голова облдержадміністрації наголосив, що харчова промисловість є однією з важливих галузей господарського комплексу нашої області, яка представляє собою потужний виробничий комплекс, що налічує близько сотні великих та малих підприємств. Річний обсяг реалізації продукції галузі становить понад шість мільярдів гривень.

Володимир Хоменко відзначив, що харчовики Чернігівщини забезпечують 10% загальнодержавного виробництва пива, майже 9% макаронних виробів, більше 8% сирів жирних, більше 6% – вершкового масла, яловичини і телятини.

Нині у харчовій промисловості області працює понад 12 тисяч висококваліфікованих майстрів своєї справи – це хлібопекарі та мірошники, кондитери і броварі, виробники м’ясних і молочних продуктів, алкогольних і безалкогольних напоїв та багато інших фахівців.

“Як зазначив Президент України Віктор Янукович, від добросовісної і відповідальної роботи працівників харчової промисловості залежить не тільки забезпечення Українських громадян якісними, корисними і доступними продуктами, а й продовольча стабільність Україні та її експортний потенціал. Обласна держадміністрація приділяє постійну увагу розвитку харчової та переробної промисловості регіону. Саме завдяки діяльності цих підприємств сільськогосподарська сировина, вироблена аграріями області, перетворюється на товар, привабливий для споживача”, – підкреслив керівник області.

Голова обласної ради побажав харчовикам області міцного здоров’я, щастя й благополуччя, високих матеріальних статків та нових виробничих успіхів.
"Впевнений, що натхненне й уміле поєднання найновіших технологій і передового досвіду з добрими українськими традиціями значно розширить асортимент та забезпечить високу конкурентну спроможність  продукції з Чернігівською маркою", - підкреслив Анатолій Мельник.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди свята Почесні грамоти та нагрудні знаки до них були вручені комерційному директору приватного акціонерного товариства «Куликівське молоко» Олександру Бажану, приймальнику-здавальнику пакувального цеху товариства з обмеженою відповідальністю «Носівський цукровий завод» Василю Вовкогону, мармеладнику-пастильнику зефірного цеху публічного акціонерного товариства «Продовольча компанія «Ясен» Вірі Тимошенко, начальнику зміни публічного акціонерного товариства «Чернігівський хлібокомбінат» Людмилі Лисенко, змінному майстру пакувального виробництва Чернігівського відділення публічного акціонерного товариства «САН ІнБев Україна» Наталії Костюк та апаратнику процесу бродіння Чернігівського відділення публічного акціонерного товариства «САН ІнБев Україна» Надії Симоненко.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: відбулось завершення 75 сесії міської ради

Ніжин: відбулось завершення 75 сесії міської ради 08:50

Першого липня відбулось завершення 75 сесії Ніжинської міської ради під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Чернігові отримали свої сертифікати перші випускники та випускниці школи гідів

У Чернігові отримали свої сертифікати перші випускники та випускниці школи гідів 08:39

У Чернігівському ТІЦ 30 червня відбувся перший випуск "Школи гідів", започаткованої управлінням культури та туризму міської ради в грудні 2019 року з метою підготовки і надання якісних послуг екскурсантам та туристам нашого міста.

24 сесія облради: найбільше прийнятих рішень стосувалось галузі охорони здоров’я, сфери кадрових питань, управління комунальною власністю

24 сесія облради: найбільше прийнятих рішень стосувалось галузі охорони здоров’я, сфери кадрових питань, управління комунальною власністю 08:27

Голова обласної ради Ігор Вдовенко відкрив чергове пленарне засідання хвилиною мовчання. Спікер зазначив, що війна на сході України не припиняється ні на день. І, на жаль, захищаючи рідну землю, гинуть наші герої, воїни-земляки. В їх числі: Ігор Кістерний уродженець міста Семенівка та Володимир Черненко, родом із села Мамекине Новгород-Сіверського району.

Весняно-літня нерестова заборона на Чернігівщині захистила риб та раків від незаконного вилову

Весняно-літня нерестова заборона на Чернігівщині захистила риб та раків від незаконного вилову 08:20

30 червня завершився період заборони на вилов риби та інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Чернігівської області.

Питання надходжень єдиного внеску розглядались під час зустрічі

Питання надходжень єдиного внеску розглядались під час зустрічі 08:09

Темою робочої зустрічі, яка відбулась днями у Головному управлінні ДПС у Чернігівській області, стали питання надходження до бюджетів єдиного внеску.