Керівники області привітали працівників харчової промисловості
18 жовтня голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко та голова обласної ради Анатолій Мельник привітали з професійним святом працівників харчової промисловості, яке щорічно відзначається у третю неділю жовтня.

У своєму привітанні голова облдержадміністрації наголосив, що харчова промисловість є однією з важливих галузей господарського комплексу нашої області, яка представляє собою потужний виробничий комплекс, що налічує близько сотні великих та малих підприємств. Річний обсяг реалізації продукції галузі становить понад шість мільярдів гривень.
Володимир Хоменко відзначив, що харчовики Чернігівщини забезпечують 10% загальнодержавного виробництва пива, майже 9% макаронних виробів, більше 8% сирів жирних, більше 6% – вершкового масла, яловичини і телятини.
Нині у харчовій промисловості області працює понад 12 тисяч висококваліфікованих майстрів своєї справи – це хлібопекарі та мірошники, кондитери і броварі, виробники м’ясних і молочних продуктів, алкогольних і безалкогольних напоїв та багато інших фахівців.
“Як зазначив Президент України Віктор Янукович, від добросовісної і відповідальної роботи працівників харчової промисловості залежить не тільки забезпечення Українських громадян якісними, корисними і доступними продуктами, а й продовольча стабільність Україні та її експортний потенціал. Обласна держадміністрація приділяє постійну увагу розвитку харчової та переробної промисловості регіону. Саме завдяки діяльності цих підприємств сільськогосподарська сировина, вироблена аграріями області, перетворюється на товар, привабливий для споживача”, – підкреслив керівник області.
Голова обласної ради побажав харчовикам області міцного здоров’я, щастя й благополуччя, високих матеріальних статків та нових виробничих успіхів.
"Впевнений, що натхненне й уміле поєднання найновіших технологій і передового досвіду з добрими українськими традиціями значно розширить асортимент та забезпечить високу конкурентну спроможність продукції з Чернігівською маркою", - підкреслив Анатолій Мельник.
За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди свята Почесні грамоти та нагрудні знаки до них були вручені комерційному директору приватного акціонерного товариства «Куликівське молоко» Олександру Бажану, приймальнику-здавальнику пакувального цеху товариства з обмеженою відповідальністю «Носівський цукровий завод» Василю Вовкогону, мармеладнику-пастильнику зефірного цеху публічного акціонерного товариства «Продовольча компанія «Ясен» Вірі Тимошенко, начальнику зміни публічного акціонерного товариства «Чернігівський хлібокомбінат» Людмилі Лисенко, змінному майстру пакувального виробництва Чернігівського відділення публічного акціонерного товариства «САН ІнБев Україна» Наталії Костюк та апаратнику процесу бродіння Чернігівського відділення публічного акціонерного товариства «САН ІнБев Україна» Надії Симоненко.
Останні новини Чернігівщини
Ніжинські поліцейські затримали підозрювану, яка ножем завдала тяжких тілесних ушкоджень своєму співмешканцю 10:51
У Ніжині поліцейські затримали жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, тяжко поранила ножем свого співмешканця.
На Чернігівщині внаслідок російської атаки поранено жінку та неповнолітню дівчину: поліція документує наслідки 10:50
Сьогодні, 1 вересня, росіяни атакували безпілотниками м. Городню Чернігівського району. Внаслідок ворожих ударів зазнали поранень двоє місцевих мешканок - 50-річна жінка та 14-річна дівчина.

В Україні створюють протезні мікроклініки для реабілітації після ампутацій 10:48
В Україні реалізується проєкт зі зміцнення системи охорони здоров’я у сфері реабілітації після ампутацій.
Чернігівські тхеквондисти вибороли сім медалей на чемпіонатах України у Львові 10:46
З 21 до 23 серпня у Львові відбулися масштабні всеукраїнські змагання з тхеквондо ВТФ: Чемпіонат України серед юніорів та Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР, УФК та спортивних клубів у розділах керугі та пумсе.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45
Протягом минулої доби зареєстровано 15 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 14 пожеж.