Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 жовтня, 13:39:39

На обліку Чернігівського обласного центру зайнятості майже 14 тисяч безробітних

17.10.2012   15:42Агенцiя

У січні-вересні 2012 року на обліку в центрах зайнятості області перебувало 40,8 тис. незайнятих трудовою діяльністю громадян, що на 7,1% менше, ніж за цей період 2011 року.

За звітний період у банку даних обласної служби зайнятості налічувалося 21,6 тис. вакансій від 4,8 тис. роботодавців. За сприяння служби зайнятості укомплектовано 14,5 тис. вакансій (67,2% від загальної кількості вільних робочих місць). На початок жовтня 2012 року актуальними були 2,3 тис. вакансій, на кожну з яких претендувало 6 незайнятих осіб (на 1 жовтня 2011 року - 7).

За сприяння служби зайнятості у січні-вересні цього року отримали роботу 14,5 тис. незайнятих громадян. Зокрема, 1246 безробітних працевлаштовано на робочі місця, створені шляхом надання дотацій роботодавцям, і 405 – відкрили власну справу, отримавши виплату допомоги по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності.

Професійне навчання та перенавчання безробітних організовується з урахуванням сучасних потреб ринку праці, вимог роботодавців до якості робочої сили та проведеної профорієнтаційної роботи. Так, протягом 9 місяців 2012 року набувало нових професій та підвищувало кваліфікацію 4,7 тис. безробітних.

До участі в оплачуваних громадських роботах залучено 8,8 тис. осіб. Безробітні займались благоустроєм населених пунктів, надавали допомогу особам похилого віку, ветеранам війни та праці, працювали у сільському та лісовому господарствах.

Загалом до активних форм сприяння зайнятості було залучено 28 тис. незайнятих громадян (68,5% громадян на обліку).

Станом на 1 жовтня 2012 року на обліку в центрах зайнятості області перебувало 13,9 тис. безробітних громадян, рівень зареєстрованого безробіття становив 2,2% постійного населення працездатного віку (проти 2,4% станом на 1.09.2012).

Інформацію підготував Чернігівський обласний центр зайнятості

Останні новини Чернігівщини

Чернігівський рибоохоронний патруль викрив порушників Правил рибальства, які завдали збитків рибному господарству на понад 40 тис.грн 11:26

20 жовтня 2021 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення рибоохоронного рейду на водоймах Чернігівського району виявлено грубе порушення Правил рибальства.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 11:20

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою. На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль.

По Киїнці завершується влаштування верхнього шару нового асфальтобетонного покриття

По Киїнці завершується влаштування верхнього шару нового асфальтобетонного покриття 11:09

У процесі оновлення ділянка траси Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів по селу Киїнка, що на виїзді з обласного центру. Ремонтується відрізок від Чернігова до перехрестя з дорогою М-01 Київ - Чернігів - Нові Яриловичі. Протяжність ремонту - 3,7 км.

«Готель «Слов’янський» знову виставлено на приватизаційний онлайн-аукціон

«Готель «Слов’янський» знову виставлено на приватизаційний онлайн-аукціон 09:01

5 листопада відбудеться онлайн-аукціон з приватизації майнового комплексу Державного комерційного підприємства «Готель «Слов’янський». Об’єкт розташований за адресою: Чернігівська обл., м. Новгород-Сіверський, вул. Монастирська, 2а.

Кабмін погодив призначення Назіма головою Прилуцької РДА

Кабмін погодив призначення Назіма головою Прилуцької РДА 08:58

Кабінет Міністрів на засіданні 20 жовтня погодив призначення Володимира Назіма на посаду голови Прилуцької районної державної адміністрації Чернігівської області.