Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 листопада, 02:18:15

На обліку Чернігівського обласного центру зайнятості майже 14 тисяч безробітних

17.10.2012   15:42Агенцiя

У січні-вересні 2012 року на обліку в центрах зайнятості області перебувало 40,8 тис. незайнятих трудовою діяльністю громадян, що на 7,1% менше, ніж за цей період 2011 року.

За звітний період у банку даних обласної служби зайнятості налічувалося 21,6 тис. вакансій від 4,8 тис. роботодавців. За сприяння служби зайнятості укомплектовано 14,5 тис. вакансій (67,2% від загальної кількості вільних робочих місць). На початок жовтня 2012 року актуальними були 2,3 тис. вакансій, на кожну з яких претендувало 6 незайнятих осіб (на 1 жовтня 2011 року - 7).

За сприяння служби зайнятості у січні-вересні цього року отримали роботу 14,5 тис. незайнятих громадян. Зокрема, 1246 безробітних працевлаштовано на робочі місця, створені шляхом надання дотацій роботодавцям, і 405 – відкрили власну справу, отримавши виплату допомоги по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності.

Професійне навчання та перенавчання безробітних організовується з урахуванням сучасних потреб ринку праці, вимог роботодавців до якості робочої сили та проведеної профорієнтаційної роботи. Так, протягом 9 місяців 2012 року набувало нових професій та підвищувало кваліфікацію 4,7 тис. безробітних.

До участі в оплачуваних громадських роботах залучено 8,8 тис. осіб. Безробітні займались благоустроєм населених пунктів, надавали допомогу особам похилого віку, ветеранам війни та праці, працювали у сільському та лісовому господарствах.

Загалом до активних форм сприяння зайнятості було залучено 28 тис. незайнятих громадян (68,5% громадян на обліку).

Станом на 1 жовтня 2012 року на обліку в центрах зайнятості області перебувало 13,9 тис. безробітних громадян, рівень зареєстрованого безробіття становив 2,2% постійного населення працездатного віку (проти 2,4% станом на 1.09.2012).

Інформацію підготував Чернігівський обласний центр зайнятості

Останні новини Чернігівщини

Поліція розслідує обставини ДТП з травмованими в Корюківському районі 19:48

Сьогодні, близько 8-ї ранку, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Грем’яч неподалік села Дягова сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої постраждали люди.

 Потужні гучномовці та можливість роботи у разі відсутності електропостачання: у Чернігові з’явиться модернізована система оповіщення населення

Потужні гучномовці та можливість роботи у разі відсутності електропостачання: у Чернігові з’явиться модернізована система оповіщення населення 18:44

Про це розповів директор Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОДА Сергій Болдирев під час брифінгу в медіацентрі ОВА.

Future Perfect – національна програма з популяризації англійської мови в Україні 15:33

Програма передбачає впровадження англійської мови у різних сферах діяльності, а також продукти та сервіси, що допоможуть вивчити англійську в зручному та доступному форматі. Перші з них — платформа Empower та платформа для вивчення мов Promova.

Компенсація за пошкоджене чи знищене нерухоме майно громадянина не оподатковується

Компенсація за пошкоджене чи знищене нерухоме майно громадянина не оподатковується 14:42

Не оподатковується дохід громадянина, отриманий як компенсація за пошкоджене чи знищене нерухоме майно відповідно до Закону № 2923-IX «Про компенсацію за пошкодження та знищення окремих категорій об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України, та Державний реєстр майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України» (далі – Закон № 2923).

«Кроки до допомоги»: чернігівські поліцейські долучилися до акції з протидії домашньому насильству 11:04

В рамках міжнародної акції «16 днів проти насильства» поліцейські Чернігівського райуправління проводять інформаційно-профілактичні заходи з містянами. Вони мають на меті підвищити рівень обізнаності чернігівців з алгоритмами захисту від домашнього насильства.