Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області на 1 січня. ДОВІДКА
Сума невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій Чернігівської області на 1 січня 2021 року становила майже 19 млн.грн, що на 5% менше, ніж на 1 грудня 2020 року.
На економічно активних підприємствах області зосереджено 86% загальної суми боргу, або 16,2 млн.грн, на економічно неактивних – 14%, або 2,7 млн.грн.
Майже дві третини суми заборгованості економічно активних підприємств (10,5 тис.грн) припадає на промислові підприємства області, 15% – на підприємства складського господарства та допоміжної діяльності у сфері транспорту, 12% – сільського, лісового та рибного господарства.
На початок року вчасно не отримали заробітну плату майже тисяча працівників, яким заборговано в середньому по 16558 грн.
Головне управління статистики у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45
20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.
Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39
До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.
Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35
Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.
20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.