Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 лютого, 12:38:01

Думка платників податків

09.11.2011   13:57Агенцiя

Діяльність податкової служби завжди є прозорою для платників податків. Підтвердженням тому є значна робота міських податківців, що проводиться у напрямку вивчення громадської думки.

На сучасному етапі податкової реформи одним із головних напрямків діяльності державної податкової служби є формування високої податкової культури громадян, утвердження у суспільстві ідеології добровільної сплати податків та партнерських стосунків між державою та суб’єктами господарювання.

Працівниками відділу масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПІ у м. Чернігові щокварталу проводиться соцопитування платників податків щодо ставлення до податкової системи шляхом анкетування. Анкети розповсюджувалися на семінарах, засіданнях “круглого столу”, консультаціях.

У черговому такому заході взяли участь понад 819 респондентів, серед яких були громадяни різних вікових категорій від 16 до 60 років.

Результати аналізу свідчать, що переважна більшість мешканців міста (91%) оцінюють діяльність органів державної податкової служби як добру і лише 9% як задовільну.

Участь у опитуванні громадської думки щодо системи оподаткування та діяльності органів державної податкової служби взяли, переважно, підприємці, керівники організацій та установ, працівники бюджетної сфери, студенти та пенсіонери.

ДПІ у м. Чернігові

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу 14:06

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі.

 Є злочин, є вирок, а чи буде покарання?

Є злочин, є вирок, а чи буде покарання? 13:57

«Злочин-вирок-покарання» – узагальнена послідовність кримінального провадження. Змінити цей алгоритм може лише вичерпний перелік винятків, визначений чинним законодавством.

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини 13:53

Прилуцькою окружною прокуратурою встановлено факт протиправної бездіяльності відділу освіти, культури та спорту Парафіївської селищної ради Прилуцького району, що полягає у неподанні до органу охорони культурної спадщини вищого рівня пропозиції про занесення об'єкта культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам'яток України щодо об’єкта культурної спадщини – поселення «Петрушівка - 1» 1 тис. до н.е. (охоронний № 7266-Чр), який занесений до переліку щойно виявлених об’єктів культурної спадщини Чернігівської області.

Лосі, козулі, дикі кабани: як чернігівець Олександр Михайлов ловить диких тварин на фотопастку 10:28

Лосі, козулі, дикі кабани, бобер та різні птахи потрапляють до фотопасток чернігівця Олександра Михайлова. Він — засновник клубу екстремального відпочинку та два роки займається таким хобі як фотополювання. Чи безпечне таке заняття та як зробити фото диких тварин у лісі – читайте далі.

Атрошенко назвав виконувача обов'язків міського голови та розповів як працюватиме міська влада Чернігова 10:23

1 лютого міського голову Чернігова Владислава Атрошенка відсторонили від відповідної посади строком на один рік. Таке рішення 1 лютого ухвалив Львівський апеляційний суд під час розгляду апеляції на рішення Яворівського районного суду, який 7 грудня 2022 року на рік заборонив міському голові Чернігова Владиславу Атрошенку обіймати свою посаду.