Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 липня, 14:38:46

Думка платників податків

09.11.2011   13:57Агенцiя

Діяльність податкової служби завжди є прозорою для платників податків. Підтвердженням тому є значна робота міських податківців, що проводиться у напрямку вивчення громадської думки.

На сучасному етапі податкової реформи одним із головних напрямків діяльності державної податкової служби є формування високої податкової культури громадян, утвердження у суспільстві ідеології добровільної сплати податків та партнерських стосунків між державою та суб’єктами господарювання.

Працівниками відділу масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПІ у м. Чернігові щокварталу проводиться соцопитування платників податків щодо ставлення до податкової системи шляхом анкетування. Анкети розповсюджувалися на семінарах, засіданнях “круглого столу”, консультаціях.

У черговому такому заході взяли участь понад 819 респондентів, серед яких були громадяни різних вікових категорій від 16 до 60 років.

Результати аналізу свідчать, що переважна більшість мешканців міста (91%) оцінюють діяльність органів державної податкової служби як добру і лише 9% як задовільну.

Участь у опитуванні громадської думки щодо системи оподаткування та діяльності органів державної податкової служби взяли, переважно, підприємці, керівники організацій та установ, працівники бюджетної сфери, студенти та пенсіонери.

ДПІ у м. Чернігові

Останні новини Чернігівщини

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.