Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 березня, 08:36:20

Акцизний податок на пальне залишається в бюджетах чернігівських громад у 2021 році

15.12.2020   20:57Агенцiя

15 грудня Верховна Рада України прийняла проєкт Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» №4100-д від 05.11.2020.

Одним з головних бюджетних питань, було збереження зарахування до бюджетів місцевого самоврядування частини (13,44%) акцизного податку на пальне.

Місцевий акциз з пального –джерело доходів місцевих бюджетів для реалізації інфраструктурних проектів. За рахунок акцизного податку на пальне фінансують школи, лікарні та проекти для розвитку громад.

 

Відтак, парламентарі проголосували «за» поправки народних депутатів Галини Васильченко та Вячеслава Рубльова про збереження акцизу на пальне для бюджетів громад. «За» поправки №419 та №147 свої голоси відділи 236 та 304 нардепи, відповідно.

Сім з дев’яти нардепів від Чернігівщини також підтримали 147 поправку. Не голосували Павло Халімон (політична партія «Слуга народу») та Валерій Дубіль (політична партія ВО «Батьківщина»). Нардепів не було на засіданні. Про це свідчать дані сайту Верховної Ради

   --

Чернігівське РВ АМУ
Офіс реформ у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19

Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.

Діють компенсації за працевлаштування 10:07

У 2025 році завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсаційними програмами від служби зайнятості скористалися 700 роботодавців. Загалом їм профінансовано 20,8 млн. грн

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 07:56

Деснянський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Його засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина 07:55

На Корюківщині поліцейські оперативно розшукали нетверезого водія, який скоїв ДТП з постраждалою дитиною та втік. Зловмисника затримали у процесуальному порядку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини