Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 травня, 02:41:15

Чернігівські аграрії на всеукраїнській конференції в столиці

11.10.2012   11:25Агенцiя

Сьогодні в Києві проходить звітна конференція Аграрного союзу України, в якій бере участь делегація сільгоспвиробників з Чернігівщини. Про це повідомили у прес-службі Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації.

На конференції обговорюватиметься звіт про діяльність Аграрного союзу потягом двох останніх років, а також низка заходів щодо посилення впливу даної самоврядної організації на стан справ у сільському господарстві.

Від чернігівської делегації, в яку увійшли сільгоспвиробники з більшості районів області, на заході виступатиме директор СТОВ “Інтер” Ічнянського району Михайло Бондар. З метою донести спільну думку аграрного активу Чернігівщини щодо проблем сільгоспвиробників. Зокрема, аграрії регіону виступають за активізацію таких державних програм допомоги селу, як компенсації сільгоспвиробникам відсотків по кредитах та дотації на розвиток тваринництва.

Крім того, аграрії зони Полісся, до якої належить більшість районів Чернігівщини, поставлені у нерівні умови з хліборобами інших природнокліматичних зон. Врожайність тут через якість землі і клімат значно гірша. Тому вирівняти умови господарювання можна було б за рахунок прийняття закону, що надав би Поліській зоні окремий статус.

Агровиробники регіону сподіваються, що більшість думок, озвучених на конференції Аграрного союзу, будуть систематизовані та донесені до владних інституцій, які приймають рішення в царині аграрного виробництва.

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.