Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 серпня, 12:47:45

Кількість зареєстрованих безробітних в Чернігові – 3,6 тис. осіб

11.10.2012   11:12

На обліку державної служби зайнятості на кінець вересня п.р. перебували 3,8 тис. незайнятих громадян міста, які шукали роботу, з них 96% мали статус безробітних.

Кількість зареєстрованих безробітних за місяць зменшилася на 1,6% та на кінець вересня становила 3,6 тис. осіб.

Серед кожних десяти безробітних чотири раніше займали місця робітників, п’ять – посади службовців, решта не мала професійної підготовки.

Показник рівня зареєстрованого безробіття в м.Чернігові на кінець вересня зафіксовано на рівні 2% населення працездатного віку.

За сприяння державної служби зайнятості у вересні п.р. працевлаштовано 0,5 тис. мешканців міста, серед яких більше половини були у віці до 35 років.

Останні новини Чернігівщини

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08

Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:05

Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.

У Чернігові День жалоби: внаслідок ворожої атаки загинули жінка та 4-річна дитина

У Чернігові День жалоби: внаслідок ворожої атаки загинули жінка та 4-річна дитина 10:03

Сьогодні близько 5-ї години ранку росіяни завдали удару безпілотником по житловому району Чернігова.

26 серпня: цей день в Україні і світі 10:01

День 1645 Російська агресія - Day 1645 Russian aggression

Надзвичайні події в області за останню добу 13:15

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди, 6 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 3 особи та 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини