"Велике будівництво": ремонт дороги Р-67 Ніжин - Прилуки
Цьогоріч охопили ремонтом ділянку дороги Р-67 Чернігів - Ніжин - Прилуки - Пирятин від розворотного кола з трасою Київ - Суми до Хвилівки Ніжинського району. У наступному році роботи активно вестимуться по об'їзній Ніжина - на ділянці до Зруба.
Загальна протяжність ремонту - 75 кілометрів. 50 км робимо у 2020-му, наступні 25 км - у 2021-му. Повністю завершити ремонтні роботи на ділянці дороги Р-67 Ніжин - Прилуки плануємо до травня 2021 року.
Зараз підрядник займатиметься облаштуванням дороги засобами безпеки дорожнього руху та освітленням в населених пунктах, підсипанням укосів дороги.
Підрядна організація - ТОВ "Спільне українсько-німецьке підприємство "Автострада".
В процесі ремонту тут:
- укладається нове підсилене покриття (товщиною понад 40 сантиметрів)
- укріплюються узбіччя
- ремонтується сім мостів
- по населеним пунктам встановлюється освітлення та відеокамери
- встановлюються нові дорожні автопавільйони
- облаштовується уся необхідна інфраструктура для організації безпеки дорожнього руху (знаки, напрямні стовпчики, металеве бар'єрне огородження, розмітка тощо).
Такі масштабні ремонтні роботи траса Ніжин - Прилуки бачить уперше за 50 років. А навантаження на неї чимале - до 4 тисяч авто на добу, причому значна частка - це великоваговики.
Служба автомобільних доріг у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Відстрочка від мобілізації для чернігівців: що зміниться з 1 листопада — пояснюють юристи 14:27
З 1 листопада 2025 року в Україні починають діяти нові правила оформлення та продовження відстрочок від мобілізації. Вони запроваджуються постановою Кабміну №560 і стосуються всіх військовозобов’язаних, зокрема мешканців Чернігова та області.
В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 13:22
Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці. Проєкт реалізовано Міністерством у справах ветеранів України.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 30 жовтня по 8:00 31 жовтня 2025 року 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Освіта та спорт: з проблематикою Чернігівщини ознайомилися представники профільних міністерств 11:48
Сьогодні Чернігівську область з робочим візитом відвідали заступники очільників двох міністерств: освіти і науки – Андрій Вітренко, молоді та спорту – Сергій Тимофєєв.