Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 травня, 02:50:25

Технічний огляд машин на постійному контролі

11.10.2012   08:36Агенцiя

Керівництвом Державної інспекції сільського господарства в Чернігівській області проведена робоча нарада із суб’єктами господарювання, які здійснюють обов’язковий технічний контроль машин в області (ТОВ “Десна-Транс”, ТОВ “Техноторг-Дон”, ПП “Короптранс”) щодо здійснення контролю всіх машин, в тому числі і тих, які мають видимі ознаки несправності, недопущення видачі протоколів перевірки технічного стану машин на машини, де відсутній електростартерний запуск двигуна.

Також роз’яснено необхідність видачі на несправні машини актів перевірки технічного стану машин згідно форми, затвердженої наказом Мінагрополітики від 16.07.2009 р. № 504, та порядок внесення інформації до автоматизованої електронно-облікової системи.

Керівникам ТОВ “Десна-Транс”, ТОВ “Техноторг-Дон”, ПП “Короптранс”, суб’єктам господарювання, що здійснюють експлуатацію машин, які не пройшли обов’язковий технічний контроль, направлено листи з вимогою вжити вичерпних заходів по прискоренню проходження технікою обов’язкового технічного контролю.

Інспекційним складом Управління технагляду охорони праці та пожежної безпеки відповідно до ст. 37 Закону України “Про дорожній рух” проводиться робота по забороні експлуатації машин, які не пройшли обов’язковий технічний контроль. На даний час заборонена експлуатація 1800 машин.


Прес-служба Держсільгоспінспекції в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.