Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 листопада, 05:51:53

Малий та середній бізнес зростає

10.10.2012   14:17

Загальна чисельність представників малого бізнесу, що працює на спрощеній системі оподаткування та зареєстрована у ДПІ у м. Чернігові ДПС, складає на сьогодні 11065 осіб.

Загалом намітилася тенденція збільшення кількості "спрощенців" і відповідно, збільшуються  суми надходжень до бюджету. Нагадаємо, що зміни до Податкового кодексу України, які вступили у силу з 1 січня 2012 року, дозволили приватним підприємцям працювати на трьох групах з більшими обсягами виручки (до 3-х мільйонів) та кількістю найманих працівників до 20-ти осіб.

Крім того, за пропозиціями платників податків, з 12 серпня поточного року уведено дві додаткові групи роботи на єдиному податку: група 5 - для фізичних осіб-підприємців у яких протягом календарного року чисельність працівників (як і для групи 3) одночасно не перевищує 20 осіб, а обсяг доходу не перевищує 20 млн. грн.

За 9 місяців 2012 року підприємці - "спрощенці" перерахували до бюджету   20,5  млн. гривень єдиного податку. Така позитивна динаміка надходжень до бюджету свідчить про те, що підприємці гідно оцінили прості та прозорі правила оподаткування, максимально полегшені процедури обліку та звітності.

Останні новини Чернігівщини

На шпагаті: як чернігівські медійники борються за свободу слова в умовах війни 16:52

В умовах війни свобода слова, доступ до публічної інформації та права журналістів знаходяться на такому собі шпагаті між суспільним інтересом та обмеженнями національної безпеки.

Сплачуйте податки правильно: детальний розбір на прикладі майнових податків 16:34

Для спрощення процесу сплати податків Державна податкова служба України підготувала для громадян пам’ятку з детальними інструкціями щодо сплати податкових зобов’язань з майнових податків, зокрема земельного податку, як через мобільні застосунки банків, так і у касі банківських установ

В Україні запрацював  Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин

В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 16:16

Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці.

На місці падіння безпілотника в Чернігові ремонтують покрівлі та допомагають мешканцям 16:10

Сьогодні на вулиці, що постраждала 24 листопада 2025 року від падіння ворожого безпілотника, працюють комунальні служби — КП «Деснянське», КП «Новозаводське», «ЖЕК-13» та «ЖЕК-10».

Маємо залучати молодь до прийняття рішень у громадах: Іван Ващенко – на зустрічі з юнаками та юнками 12:44

Минулої суботи заступник голови ОДА Іван Ващенко зустрівся з активною молоддю регіону. Захід під назвою «Молодь і влада: зустріч без краваток» відбувся в обласному молодіжному центрі та був присвячений Дню Гідності та Свободи.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини