Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 01:47:37

Посилення заходів по боротьбі з обігом нелегальної тютюнової та алкогольної продукції на території України

10.10.2012   09:35Агенцiя

Міністерство фінансів спільно з ДПС України запропонували захистити реального виробника підакцизних товарів, посилити контроль за продажем підакцизних товарів та запровадити ефективні інструменти для адміністрування акцизного податку.

Зареєстрованими у Верховній раді законопроектами №11284-11285 пропонується введення солідарної відповідальності за виробництво і збут підроблених тютюнових виробів. Це дуже своєчасне рішення, адже ринок тютюнових підробок в Україні постійно зростає, контрабанда і контрафакт підривають стабільні надходження до бюджету, ставлять під загрозу легальні робочі місця та надходження інвестицій в Україну.

Прийняття запропонованих до ПКУ змін дозволить обмежити ринок тютюнового контрафакту. Зокрема, на кожному етапі ланцюжка поставок штраф складатиме 200% вартості товару, але не менше 20 мінімальних зарплат.

Також ефективним механізмом контролю проти зловживань на ринку має стати встановлення 12-місячного строку використання марок акцизного збору старого зразка у разі їх заміни на нові. Це дозволить запобігти зловживанням з боку виробників та забезпечить перебування в обігу продукції, маркованої єдиним діючим зразком акцизних марок.

Обмеження строку обігу марки піде на користь споживачам тютюну та алкоголю та підвищить гарантії якості продукції.

До відома: найбільш розповсюджене серед зловживань – використання виробником марок не за призначенням: наприклад, акцизів для цигарок без фільтрів для маркування фільтрованої продукції.
Наразі прийняття законопроекту продовжить тенденцію зниження куріння в Україні, якої активно дотримується Президент України. Раніше він підписав законопроекти про заборону реклами сигарет в місцях продажу і про заборону куріння в ресторанах і барах.


Відділ взаємодії зі ЗМІ та  громадськістю ДПС в області

Останні новини Чернігівщини

1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє

День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25

У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.

Поліцейські Ніжинщини затримали чоловіка, який скоїв замах на вбивство родички 16:32

Поліцейські встановили, що на ґрунті давнього конфлікту місцевий мешканець вистрілив з рушниці у дружину свого брата. Поранену жінку госпіталізовано.

За матеріалами СБУ 11 років тюрми заочно отримав митрополит УПЦ (МП), який благословив війну рф проти України 16:11

За матеріалами Служби безпеки до 11 років позбавлення волі заочно засуджено підсанкційного митрополита Луганської єпархії УПЦ (МП) Василя Поворознюка, який співпрацює з рашистами на тимчасово захоплених територіях.

“Чернігівські гуляння” — мистецьке спілкування у дворику філармонійного центру 15:41

Традиційні танці, народні пісні посідають чільне місце в українській культурі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини