Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 21:04:55

Посилення заходів по боротьбі з обігом нелегальної тютюнової та алкогольної продукції на території України

10.10.2012   09:35Агенцiя

Міністерство фінансів спільно з ДПС України запропонували захистити реального виробника підакцизних товарів, посилити контроль за продажем підакцизних товарів та запровадити ефективні інструменти для адміністрування акцизного податку.

Зареєстрованими у Верховній раді законопроектами №11284-11285 пропонується введення солідарної відповідальності за виробництво і збут підроблених тютюнових виробів. Це дуже своєчасне рішення, адже ринок тютюнових підробок в Україні постійно зростає, контрабанда і контрафакт підривають стабільні надходження до бюджету, ставлять під загрозу легальні робочі місця та надходження інвестицій в Україну.

Прийняття запропонованих до ПКУ змін дозволить обмежити ринок тютюнового контрафакту. Зокрема, на кожному етапі ланцюжка поставок штраф складатиме 200% вартості товару, але не менше 20 мінімальних зарплат.

Також ефективним механізмом контролю проти зловживань на ринку має стати встановлення 12-місячного строку використання марок акцизного збору старого зразка у разі їх заміни на нові. Це дозволить запобігти зловживанням з боку виробників та забезпечить перебування в обігу продукції, маркованої єдиним діючим зразком акцизних марок.

Обмеження строку обігу марки піде на користь споживачам тютюну та алкоголю та підвищить гарантії якості продукції.

До відома: найбільш розповсюджене серед зловживань – використання виробником марок не за призначенням: наприклад, акцизів для цигарок без фільтрів для маркування фільтрованої продукції.
Наразі прийняття законопроекту продовжить тенденцію зниження куріння в Україні, якої активно дотримується Президент України. Раніше він підписав законопроекти про заборону реклами сигарет в місцях продажу і про заборону куріння в ресторанах і барах.


Відділ взаємодії зі ЗМІ та  громадськістю ДПС в області

Останні новини Чернігівщини

З 6 квітня в Україні забороняється ходити більш ніж по двоє

З 6 квітня в Україні забороняється ходити більш ніж по двоє 13:33

З понеділка, 6 квітня, в Україні забороняється рухатися групками більше ніж 2 осіб, гуляти у парках та ходити у громадських місцях без маски.

Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до пожеж в природних екосистемах

Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до пожеж в природних екосистемах 13:15

Незважаючи на застереження рятувальників громадяни нехтують правилами пожежної безпеки, спалюючи листя‚ суху траву та інші рослинні залишки на присадибних ділянках, сільгоспугіддях та відкритих територіях, що призводить до виникнення пожеж.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня вилучено майже 80 кг незаконно добутої риби зі збитками понад 17 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня вилучено майже 80 кг незаконно добутої риби зі збитками понад 17 тис.грн 12:44

За сім днів з 26 березня по 2 квітня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 37 порушень Правил рибальства.

Забезпечено проїзд на 595 км автошляхів

Забезпечено проїзд на 595 км автошляхів 12:29

Станом на 03.04.2020 року у Чернігівській області на автомобільних дорогах загального користування державного значення ліквідовано 52479,6 квадратних метрів ямковості.

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області 11:24

В Чернігівській облдержадміністрації відбулась робоча зустріч з керівниками підприємств харчової промисловості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини