Статистика ринку праці на Чернігівщині
Впродовж січня-вересня 2020 року лави безробітних в області поповнили 21,1 тис. громадян, що на 42,2% більше, ніж торік.
Пік реєстрації припав на квітень, коли до служби зайнятості області звернулося втричі більше людей, ніж у квітні 2019 року. Потім чисельність нових безробітних стала поступово меншати і у вересні відбулося зниження обсягів реєстрації на 7% до відповідного місяця минулого року.
Всього ж за 9 місяців поточного року на обліку в службі зайнятості перебували та отримували послуги 31,8 тис. безробітних – на 19,3% більше, ніж за цей період рік тому.
Незважаючи на карантинні обмеження, до активних програм сприяння зайнятості цьогоріч залучено близько 12 тис. безробітних – кожного третього на обліку. Зокрема, майже 8 тис. працевлаштовано, що на 6% більше, ніж за відповідний період торік, 1,9 тис. – залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру, 2,1 тис. - охоплено професійним навчанням.
Станом на 1 жовтня 2020 року в області налічувалось 13,3 тис. офіційно зареєстрованих безробітних, що на 32% більше, ніж рік тому. На кожне вільне робоче місце претендувало 10 осіб (торік – 5).
Валентина Федусь, провідний фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою відділу
інформаційної роботи Чернігівського обласного центру зайнятості
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.