На Чернігівщині надходження від сплати єдиного внеску склали понад 3,3 мільярди гривень
За 8 місяців 2020 року платниками Чернігівщини сплачено більше 3,3 млрд гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що більше за аналогічний період минулого року на 187,5 млн гривень.

Від юридичних осіб надійшло понад 2,9 млрд грн, або 90 відс надходжень. З них більше 1,6 млрд грн сплачено бюджетними установами (49,4 відс).
Фізичні особи - підприємці сплатили 332,4 млн грн (10 відс).
Найбільшу частку надходжень єдиного внеску забезпечують платники, що перебувають на обліку в ДПІ м. Чернігова, м. Прилуки та м. Ніжина.
Пресслужба Головного управління ДПС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Поліцейські Чернігівського райуправління викрили дует викрадачів мотоциклів 10:32
Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з поліцейським офіцером громади викрили двох молодиків, причетних до незаконного заволодіння мотоциклами в селах Чернігівського району.
Освіта без вікових обмежень: можливості для дорослого населення Чернігівщини 10:30
Здобути нову професію, підвищити кваліфікацію або офіційно підтвердити вже набуті навички – зробити це можна в закладах професійної освіти області.
Вкрай потрібна ініціатива: жителі віддалених сіл – про мобільні бригади лікарів 10:26
Сьогодні в двох громадах області, а саме в Ріпкинській та Чернігівській, працювали мобільні бригади лікарів. Тож, отримати спеціалізовані послуги та пройти медичне обстеження змогли жителі Любеча, Добрянки, Радуля, Пакуля та інших сіл громад.

10 жовтня: цей день в Україні і світі 10:01
ДЕНЬ 1325 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1325 RUSSIAN AGRESSION
Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10
Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.