Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 вересня, 11:01:04

Аграрії з дванадцяти країн світу їдуть на форум до Чернігівщини

04.10.2012   15:43Агенцiя

Завтра у містечку Варва Чернігівської області розпочнеться II Міжнародна конференція "Системний підхід при запровадженні інформаційних та ресурсозберігаючих технологій у рослинництві", в якій візьмуть участь близько трьохсот представників аграрних підприємств та установ з більш, ніж дванадцяти країн світу. Про це повідомили у прес-службі Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Дводенний міжнародний форум, в якому візьмуть участь аграрії, науковці, банкіри, виробники техніки та засобів захисту з Канади, США, Бразилії, Німеччини, Росії, Білорусії тощо відбудеться на базі СТОВ "Дружба-нова".

У перший пленарний день читатимуться лекції за такими темами, як системний підхід у точному землеробстві, основні етапи розвитку точного землеробства в Європі та Південній Америці, інформаційні технології в землеробстві, GPS-моніторинг техніки на виробництві тощо.

Другий день буде присвячений практичним заняттям. На трьох різних полях сільгосппідприємства "Дружба-нова" учасникам конференції демонструватиметься сучасні технології збирання врожаю, картографування врожайності, дослідження ґрунтів, показ технології Strip-till з одночасним внесенням добрив, технології локально-стрічкового землеробства тощо. У науково-технологічному центрі СТОВ "Дружба-нова" гості форуму побачать роботу випробувальної лабораторії, а на демонстраційній площадці - сучасну техніку для точного землеробства та портативне обладнання для роботи в полі.

Планується, що у II Міжнародній конференції візьмуть участь представники Міністерства агарної політики та продовольства України, керівництво Чернігівської облдержадміністрації та адміністрацій Сумської і Полтавської областей.

Останні новини Чернігівщини

Проведено позачергове засідання робочої групи з планування природоохоронних заходів обласного фонду ОНПС

Проведено позачергове засідання робочої групи з планування природоохоронних заходів обласного фонду ОНПС 09:25

24 вересня заступник голови обласної ради Арсен Дідур провів позачергове засідання робочої групи з планування природоохоронних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області.

Чернігівщина готується до осінньо-зимового сезону

Чернігівщина готується до осінньо-зимового сезону 09:16

Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням заступника голови Чернігівської ОДА Андрія Подорвана прийняла ряд важливих рішень щодо підготовки області до осінньо-зимового сезону.

Реєстрація місця проживання малюка під час отримання свідоцтва: чернігівцям надано 757 послуг

Реєстрація місця проживання малюка під час отримання свідоцтва: чернігівцям надано 757 послуг 09:04

Сучасні сервіси від Міністерства юстиції України покликані покращувати та робити більш комфортними свої послуги, створюючи для громадян найкращі умови для їх отримання.

У Чернігові напередодні Дня міста політичні партії роздавали лампочки та катали виборців на повітряній кулі

У Чернігові напередодні Дня міста політичні партії роздавали лампочки та катали виборців на повітряній кулі 08:55

Напередодні Дня міста, яке цього року в Чернігові не святкуватимуть через COVID-19, активізувались політичні партії. Представники партій проводили масові заходи, свята для дітей, роздавали повітряні кульки, залучали до участі у програмі енергоефективності й катали на повітряній кулі, вимірювали температуру тіла та рівень кисню у крові. Найактивніше зустрічалась символіка партій «Рідний Дім» та «За Майбутнє». Про це повідомляють спостерігачі ОПОРИ.