Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 00:00:24

На Чернігівщині функціонує 5998 підприємств малого бізнесу

05.09.2020   16:07Агенцiя

До Дня підприємця.

Частка малих підприємств у загальній кількості підприємств-суб’єктів підприємницької діяльності склала 93%.

На малих підприємствах області у 2019р. працювали 27% найманих працівників області, або 30 тис. осіб. У середньому на одному малому підприємстві працювали 5 осіб.

Малі підприємства забезпечують понад чверть загального обсягу реалізації продукції області, який дорівнює 27 млрд.грн.

У структурі реалізації 34% обсягу формували підприємства оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів, 33% припадало на сільське, лісове та рибне господарство, 13% – на промисловість.

Третина обсягу реалізованої продукції (товарів, послуг) малих підприємств належить мікропідприємствам – 9 млрд.грн.
           
У 2019 р. малі підприємства отримали прибутковий фінансовий результат у сумі 1 млрд.грн, у тому числі мікропідприємства – 192 млн.грн прибутку.

Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14

Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.

Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.

У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44

Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини