Заробітна плата та її виплата в м.Чернігові. ДОВІДКА
У II кварталі 2020 року на підприємствах, в організаціях та установах м.Чернігова (з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше) були зайняті в середньому 70,3 тис. штатних працівників.
Середньомісячна номінальна заробітна плата штатного працівника обласного центру порівняно з II кварталом 2019 року зросла на 7,7% й становила 8660 грн.
Це в 1,8 раза більше рівня мінімальної заробітної плати (4723 грн), але на 3,4% менше середньообласного показника (8961 грн).
Загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати в м.Чернігові на 1 липня 2020 року становила майже 8 млн.грн, з них (65,9%) припадає на діючі (економічно активні) підприємства.
Головне управління статистики у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
У Прилуках поліцейські затримали наркоторгівця 17:43
Співробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних речовин, до яких причетний 39-річний місцевий житель.
Прилуцьким краєзнавчим музеєм реалізовано проєкт «Локальна спадщина Прилуччини у мистецькій Галаганівській колекції» 17:21
Тепер частину унікальної мистецької колекції з Чернігівського художнього музею можна подивитись у Прилуцькому краєзнавчому музеї. І не тільки там
Реабілітація поруч: у Сухополов’янській громаді створили соціальну тренажерну залу 15:50
Нова сучасна тренажерна зала днями відкрилася в селі Заїзд Сухополов’янської сільської ради.
Анна Казакова здобула бронзу змішаного командного турніру на чемпіонаті Європи з дзюдо 15:26
З 31 жовтня до 03 листопада у Кишиневі (Молдова) проходив чемпіонат Європи з дзюдо U23, в якому взяли участь понад 300 дзюдоїстів з 38 країн Європи.