Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 квітня, 02:30:32

Ринок праці області мовою цифр

22.08.2020   12:01Агенцiя

Протягом січня – липня 2020 року в області послугами державної служби зайнятості скористалися 29,5 тисяч безробітних громадян, що перебували на обліку (на 22% більше, ніж за цей період торік).

Станом на 1 серпня службі зайнятості вдалося працевлаштувати 5,8 тис. безробітних. Зокрема, 263 особи отримали роботу завдяки компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску.

Виплатою допомоги по безробіттю одноразово для започаткування власної справи скористалися 8 осіб. Крім того, 1,2 тис. безробітних залучено до професійного навчання, більше 1,5 тис. – до участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Станом на 1 серпня 2020 року в області налічувалось 17,7 тис. безробітних, що майже на 60% більше у порівнянні з минулим роком.

Водночас на цю дату роботодавці потребували 1,4 тис. працівників. Таким чином, на кожне вільне робоче місце претендувало 13 осіб (у минулому році на цю дату – 6 осіб).

Інформація Чернігівського ОЦЗ

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини