20 кілометрів ділянки дороги Р-67 Ніжин – Прилуки вже охоплені ремонтом
Дорога збудована близько 50 років тому, з тих пір ця ділянка ремонтується уперше.
Станом на 14 серпня на ділянці ремонту дороги Р-67 Ніжин – Прилуки:
15,8 кілометрів вже з вирівнюючий шаром;
на 19 кілометрах влаштовано шар ОМС для підсилення основи;
на 20,3 кілометрах відфрезовано покриття.
Підрядник завершив укладати вирівнюючий шар асфальтобетону від Малої Дівиці до перехрестя з автодорогою Н-07 Київ – Суми - Юнаківка. На цій ділянці наніс тимчасову розмітку для безпеки дорожнього руху. Зараз дорожні роботи йдуть по ділянці дороги Р-67 в сторону Ічнянського та Ніжинського районів.
Підрядна організація, задіяна на поточному середньому ремонті, - ТОВ "СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-НІМЕЦЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОСТРАДА". Загальна протяжність ділянки дороги Р-67 Чернігів-Ніжин-Прилуки-Пирятин, де буде влаштовано нове покриття, - 74,9 кілометрів (км 79 + 601 - км 154 + 468). Ремонтом буде охоплено відрізок дороги між Ніжином та Прилуками. Зокрема, від перехрестя дороги Р-67 з трасою М-02 Кіпті – Глухів – Бачівськ до пересічення з трасою Н-07 Київ – Суми – Юнаківка.
Ремонтні роботи проводяться з підсиленим вирівнюванням, аби нове покриття добре витримувало навантаження від великовагового транспорту.
В межах поточного середнього ремонту тут планується:
влаштувати близько 40 см нового покриття проїзної частини: 22 см – органо-мінеральна суміш, 12 см – вирівнюючий шар, 5 см – щебенево-мастиковий асфальтобетон;
укріпити узбіччя;
відремонтувати сім мостів;
облаштувати дорожню обстановку;
встановити освітлення та відеокамери у населених пунктах.
Автодорога поєднує між собою міжнародні автодороги М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі , М-02 Кіпті-Глухів-Бачівськ, М-03 Київ-Харків-Довжанський та національну Н-07 Київ-Суми-Юнаківка. Є найкоротшим виходом з центральної України (Полтава, Кропивницький, Дніпро) у напрямку країн Балтії через КПП «Нові Яриловичі». Забезпечує зв'язок між Чернігівською і Полтавською областями. З’єднує ряд адміністративних центрів - обласного і районних. Ремонт цієї дороги також є інвестицією у розвиток економіки Чернігівської області. Адже у цій місцевості розміщено чимало бюджетоутворюючих підприємств.
Останні новини Чернігівщини
Поліція Ніжина затримала причетного до хуліганства у громадському транспорті 17:08
Поліцейські Ніжинського районного управління поліції затримали чоловіка, який зайшов до маршрутного автобуса з предметом, схожим на гранату, та демонстрував її пасажирам.
Ментальне здоров’я та реінтеграція: у Чернігові фахівці обговорили підтримку звільнених з полону 16:07
Про реінтеграцію та підтримку людей після полону говорили під час навчального заходу, який відбувся сьогодні в змішаному форматі у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», ініційованої Оленою Зеленською.
Вдарила ножем у живіт: на Ніжинщині поліцейські затримали підозрювану у завданні тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю 14:49
Поліцейські відділення поліції №3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції затримали 39-річну жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, поранила ножем свого співмешканця.
Тимчасове обмеження руху транспорту у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами 14:15
Інформуємо мешканців міста та учасників дорожнього руху, що у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вулиці Оборонців Чернігова та ліквідацією провалу асфальтобетонного покриття, який утворився внаслідок вимивання ґрунту, з 11 по 19 червня 2026 року буде тимчасово обмежено рух транспорту.
Спільно захистити кожну дитину від жорстокого поводження: як налагодити взаємодію всіх дотичних служб – на тематичному круглому столі 13:20
Захист дітей від жорстокого поводження – один із пріоритетних напрямків державної політики. До цього процесу мають бути залучені всі дотичні структури: органи державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, заклади освіти, охорони здоров'я, соціальні служби та громадський сектор.