Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 березня, 17:22:55

Малий бізнес Чернігівщини - лідер по створенню нових робочих місць

22.07.2020   12:27Агенцiя

У Чернігівській області поступово стабілізується ситуація в економіці та соціальній сфері. Про це свідчить моніторинг ринку праці, представлений Департаментом соціального захисту населення на щотижневій нараді у Чернігівській ОДА.

Так, упродовж січня-травня 2020 року на новостворені робочі місця працевлаштовано 3861 особа, з них у юридичних осіб – 985 працівників (25,5 % від загальної кількості) та у фізичних осіб – 2876 робітників (74,5 %).

В умовах коронакризи чимало роботодавців були змушені внести корективи в організацію виробництва та праці. Внаслідок цього за 5 місяців 2020 року було звільнено 1986 осіб.

Водночас, шляхом відкриття нового бізнесу або розширення штату вже працюючих компаній, вдалося забезпечити позитивний баланс - реальний приріст становив 1875 нових робочих місць.
Застосування гнучких форм зайнятості також допомогло дещо зменшити негативні тенденції на ринку праці.

За видами економічної діяльності найбільше працевлаштованих на новостворені робочі місця в галузі гуртової та роздрібної торгівлі, ремонті автотранспортних засобів і мотоциклів – 1497 осіб. На другому місці промисловість -  404 особи. В аграрній сфері, лісовій галузі та рибних господарствах роботу знайшли 312 осіб.   В галузі інформації та телекомунікацій – 294, в інших сферах надання послуг -  121 працівник.

У розрізі територіальних одиниць найбільше робочих місць створено у м. Чернігів - 1508, Ніжині – 254, Прилуках та Прилуцькому районі – 358 та 149 відповідно. А також у районах: Чернігівський -  141, Ічнянський – 132, Бахмацький – 122 та Козелецький – 118.

Департамент інформаційної діяльності  та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

 

Останні новини Чернігівщини

Фінські партнери відвідали два ліцеї, яким надавали підтримку 09:01

Сьогодні з візитом на Чернігівщині – представники Міністерства закордонних справ та Посольства Фінляндії в Україні. Зокрема, делегація відвідала два заклади освіти у Михайло-Коцюбинському та Киїнці.

 Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів

Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів 08:56

З вересня 2025 року по лютий 2026 року фахівці Офісів податкових консультантів надали платникам майже 69 тисяч консультацій. Щодня такі консультації стають все більш популярними. Про це повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух на своїй сторінці у Facebook.

20 березня: цей день в Україні і світі

20 березня: цей день в Україні і світі 08:52

День 1486 Російська агресія - Day 1486 Russian aggression

Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17

Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.

 Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16

Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини