Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 лютого, 04:19:19

В Україні розробляється міжнародна система обміну інформацією про податкові злочини

29.09.2012   18:23Агенцiя

З журналістами зустрічаються перший заступник начальника УПМ ДПС у Чернігівській області Сергій Вадимович Кузнєцов та начальник штабу УПМ ДПС у Чернігівській області Сергій Олегович Білоусов.

Створення міжнародної системи обміну інформацією про податкові злочини було одним із завдань засідання Координаційної ради керівників органів податкових та фінансових розслідувань держав – учасниць СНД, яке відбулося в Одесі. Участь у засіданні координаційної ради взяв і перший заступник голови-начальник управління податкової міліції ДПС у Чернігівській області Ігор Скоріков.

Це засідання вперше проведено у новому форматі – для участі були запрошені не лише постійні учасники ради, але й представники відповідних органів країн ЄС, інших європейських держав, Азії, Європолу та організації економічного співробітництва та розвитку. Адже перед усіма ними поставлено завдання – напрацювати систему, яка б гарантувала спільну економічну безпеку.

Нині питання спільної системи безпеки з огляду на світову економічну ситуацію, є вкрай актуальним. Адже світова економічна криза продемонструвала, що економіки різних країн є взаємозалежними. Тому з організованою міжнародною економічною злочинністю потрібно боротися разом.

Координаційна рада керівників органів податкових та фінансових розслідувань є органом галузевого співробітництва, що здійснює координацію діяльності компетентних відомств держав Співдружності. Вона забезпечує взаємодію у сфері виявлення, попередження та припинення економічних і податкових злочинів, а також економічну безпеку.

У 2012 році за ініціативою підрозділів УПМ ДПC у Чернігівській області в адресу компетентних органів іноземних держав спрямовано 4 міжнародних звернення, а саме

2 звернення в адресу ГУПМ ДПС України з метою одержання інформації від компетентних органів Туреччини;

2 звертання до правоохоронних органів прикордонних держав.

За результатами відпрацювання матеріалів на вищевказані запити, порушено кримінальну справу за ч. 1 ст. 209 КК України, за результатами якої порушникам донараховано 128,4 тис. грн., зменшено бюджетне відшкодування на суму 60,4 тис. грн. Але на даний час рішення по акту перевірки оскаржується в Київському апеляційному адміністративному суді.

Внаслідок заходів, проведених за участю підрозділів податкової міліції ДПС у Чернігівській області, за вісім місяців поточного року до зведеного бюджету мобілізовано 94,6 млн. грн.

Викрито 62 злочини у сфері оподаткування, з яких 50 – тяжкі. До речі, 17 злочинів викрито за ухилення від сплати податків. До суду направлено кримінальні справи за 27 злочинами.

Попереджено 21 спробу незаконного відшкодування ПДВ на загальну суму понад 6,3 млн. грн.. Порушено 3 кримінальні справи відносно службових осіб підприємств, які здійснювали незаконне декларування бюджетного відшкодування ПДВ.

Припинено діяльність 14 підпільних цехів. Викрито 23 злочини відносно осіб, які займались незаконним виготовленням, зберіганням, збутом або транспортуванням з метою збуту підакцизних товарів.

З незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму 8,8 млн. грн., з яких на 3,1 млн.грн. – товарів підакцизної групи, з яких:

лікеро-горілчані вироби – 1132,0 дал на 643,0тис. грн.
спирт – 3228,0 дал на 2407,3 тис. грн.
тютюнові вироби – на 76,0 тис. грн.
інші ТМЦ – 5 млн. 760 тис. грн.

Податковою міліцією Чернігівської області, разом з митницею та іншими правоохоронними і контролюючими органами, з незаконного обігу вилучено незаконно завезених товарів на загальну суму майже 3 млн. грн., з них товарів підакцизної групи на суму – 409 тис..

Проведено 6 перевірок по відпрацюванню ігорного бізнесу, було встановлено 6 фактів незаконного проведення азартних ігор, у ході перевірок вилучено 92 одиниці грального обладнання на загальну суму 1 млн. 778 тис. грн., порушено 4 кримінальні справи за ст. 203-2 КК України.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю
ДПС у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Досвід прикордонних громад Чернігівщини стане у пригоді під час повоєнного відновлення 22:41

30 січня в Укрінформі відбувалась презентація напрацювань проекту «Підвищення стійкості та безпеки звільнених територіальних громад Чернігівської області», який був реалізований у 4 пілотних територіальних громадах – Городянській, Ріпкинській, Тупичівській та Новобілоуській.

Про деколонізацію назви головної бібліотеки Чернігівщини

Про деколонізацію назви головної бібліотеки Чернігівщини 22:38

Наступного дня після вшанування подвигу Героїв Крут у ЗМІ з’явилася інформація, що за дорученням Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної військової адміністрації в Комунальному закладі «Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені В. Г. Короленка» Чернігівської обласної ради розпочато процес її перейменування.

Міжнародна організація з Нідерландів допомагає Чернігівщині у відновленні пошкоджених будинків 22:35

ZOA — міжнародна організація з надання допомоги та відновлення, яка базується в Нідерландах, і працює у 15 країнах по всьому світу

Чернігівські рятувальники роз'яснили про небезпеку виходу на тонку кригу водойм

Чернігівські рятувальники роз'яснили про небезпеку виходу на тонку кригу водойм 22:31

31 січня співробітники Головного управління та Чернігівського районного управління ДСНС в області здійснили профілактичні інструктажі серед громадян та любителів зимової риболовлі на річці Стрижень, що протікає в обласному центрі.

Обстріл села в Чернігівській області: вже 4 загиблих, одна людина поранена 22:25

Через обстріл села Єліне Чернігівської області загинули чотири людини.

АНОНСИ ПОДІЙ