Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 жовтня, 08:58:03

Податкову знижку на навчання можна отримати до кінця року

29.09.2012   08:39

Громадяни, які навчаються на платній формі навчання мають можливість скористатися правом на отримання податкової знижки.

Якщо вартість навчання була сплачена у минулому 2011 році, гроші повернуть у 2012 році після того, як буде подано річну податкову декларацію про майновий стан і доходи до податкової інспекції за місцем проживання (реєстрації у паспорті). Строк подання такої декларації встановлено до 31 грудня (включно) 2012 року.

До декларації обов’язково слід додати:

1. Копію договору з навчальним закладом про платне отримання середньої професійної або вищої освіти.

2. Копії платіжних документів (квитанції, платіжні доручення та інше), які підтверджують сплату за навчання на користь закладів освіти у 2011 році.

3. Паспорт та копії довідки про присвоєння номеру облікової картки платника податків.

4. Довідку про склад сім’ї або свідоцтво про народження у випадку, якщо декларацію подають батьки або один із подружжя.

5. Довідку з навчального закладу про те, з якого і по який період у 2011 році навчалася особа та вартість такого навчання у 2011 році.

6. Довідка особи, яка подає декларацію, з місця роботи про нараховану зарплату та утриманий податок з доходів фізичних осіб за звітний рік.

Також звертаємо увагу, що право на податкову знижку має лише той, хто отримує заробітну плату. Якщо платник податку не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, то таке право на наступні податкові роки не переноситься.

ДПІ у м. Чернігові ДПС
 

Останні новини Чернігівщини

Президент відзначив державними нагородами енергетиків із Чернігівщини, які відновлюють електропостачання після російських атак 08:43

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про відзначення державними нагородами 47 представників енергетичної галузі та вручив десять орденів особисто.

Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 12 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 17:31

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.

Про старт опалювального сезону на Чернігівщині – на нараді в ОВА 16:41

Початок опалювального сезону – готовність і проблемні питання обговорили на онлайн-нараді в Чернігівській ОВА. Серед присутніх – начальник ОВА В’ячеслав Чаус і керівник АТ «Облтеплокомуненерго» у Чернігові Олексій Щербина.

Чернігівці можуть підготуватися до іспиту з ПДР безоплатно — як і де навчатися 16:18

У Чернігові стартує безкоштовний курс із правил дорожнього руху — містян готуватимуть до іспиту та вчитимуть безпеці на дорозі. Старт навчання у листопаді, набирають дві навчальні групи.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини