Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 липня, 17:03:30

Роздрібна торгівля в м.Чернігові у І півріччі 2012 року. ДОВІДКА

28.09.2012   08:27

За даними державних статистичних спостережень, у І півріччі 2012 р. через торгову мережу підприємств (юридичних осіб), які здійснюють діяльність із роздрібної торгівлі та ресторанного господарства в м.Чернігові, реалізовано споживчих товарів на 1716,5 млн.грн., що на 12,4% перевищило минулорічний показник.

Продовольчих товарів було реалізовано на 1001,2 млн.грн. Вагома частка в їх структурі припадала на м'ясні, рибні, молочні продукти, сир, кондитерські, хлібобулочні, тютюнові вироби, алкогольні та безалкогольні напої.

Продаж непродовольчих товарів становив 715,3 млн.грн., серед них переважали автомобілі та автотовари, товари фармацевтичні, будівельні матеріали, прилади електропобутові, засоби для миття, чищення та догляду, світлі нафтопродукти.
 
У роздрібній торговій мережі реалізація товарів українського виробництва становила 66,0% товарообороту, у тому числі частка вітчизняних продовольчих товарів склала 88,9%, непродовольчих - 35,7%.

Останні новини Чернігівщини

Рецепт лимонаду: робимо корисним смачний літній напій

Рецепт лимонаду: робимо корисним смачний літній напій 16:53

У спеку хочеться освіжитися не простою водою, а смачним напоєм. Водночас газована вода, яка продається в магазинах, — один із тих продуктів, вживати які потрібно в дуже помірних кількостях.

Смачні рецепти вихідного дня: лимонний торт

Смачні рецепти вихідного дня: лимонний торт 16:49

Лимонний торт — неймовірно ароматний смаколик, знайомий з дитинства. Цей десерт можна готувати за базовим рецептом, щоб, наприклад, потішити домашніх у вихідний день.

Гороскоп на наступний тиждень

Гороскоп на наступний тиждень 10:34

Гороскоп (від дав.-гр. ὥρα, проміжок часу, період і дав.-гр. σκοπός, спостерігач) - в астрології - схематичне зображення «взаємного положення »планет в небі на цікавий для момент часу.

5 липня - День працівників морського і річкового флоту

5 липня - День працівників морського і річкового флоту 09:51

Напевно, немає на світі людини, яка не дивилася б з захопленням у бездонні сині морські простори, мріючи коли-небудь відправитися на білосніжному лайнері в захоплюючу подорож. Невипадково професія моряка оточена таким романтичним ореолом, і багато хлопців марять мрією стати капітаном далекого плавання.