Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 31 серпня, 00:55:10

На Чернігівщині надходження податку на доходи фізичних осіб зросли до 1,6 млрд гривень

21.05.2020   11:11Агенцiя

За січень-квітень поточного року платники Чернігівщини сплатили до зведеного бюджету 1,6 млрд грн податку на доходи фізичних осіб.

Із загальної суми надходжень податку на доходи фізичних осіб до місцевих бюджетів надійшло 1,2 млрд грн, що у порівнянні з відповідним періодом минулого року на 10,7 відс більше. Місцеві бюджети області додатково отримали 117,3 млн гривень.  
До державного бюджету перераховано 418,2 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 40,5 млн грн перевищує надходження аналогічного періоду минулого року.

В структурі надходжень даного податку найбільшу питому вагу  (79 відс) займають надходження податку на доходи фізичних осіб, що сплачуються податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати, а решта – надходження податку від оподаткування інших доходів фізичних осіб (від надання майна в лізинг, оренду, від продажу (обміну) майна, від отримання дивідендів, тощо).

Середня місячна заробітна плата по Чернігівській області в березні 2020 року склала - 8730 гривень.

Згідно останніх звітних даних (за березень 2020 року) 5095 суб’єктів господарювання нараховували штатним працівникам середню заробітну плату нижче законодавчо встановленого рівня (4723 грн.).

Головне управління ДПС у Чернігівській області звертає увагу всіх роботодавців, що мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов'язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання та фізичних осіб, які використовують працю найманих працівників, за будь-якою системою оплати праці.

Враховуючи зазначене вище, Головне управління ДПС у Чернігівській області закликає всіх роботодавців дотримуватись вимог трудового та податкового законодавства.

Сектор комунікацій Головного управління ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

 Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями

Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06

Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43

28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.

Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40

В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30

Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29

Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини