Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 жовтня, 04:16:00

Зовнішня торгівля товарами Чернігівщини в січні–лютому 2020 року. ДОВІДКА

17.04.2020   11:02Агенцiя

У січні–лютому 2020 р. Чернігівщина експортувала товарів на зовнішній ринок на 18% більше, ніж у січні–лютому 2019р., на суму 153 млн.дол. США.

Із-за кордону імпортовано товарів на 52 млн.дол. США, що на 13% менше.

Зовнішньоторговельні операції проводились із партнерами з 98 країн світу.

Найсуттєвіші експортні поставки товарів здійснювалися до Єгипту (15% загального обсягу), Іспанії (14%), Нідерландів (11%), Азербайджану (7%), Білорусі (4%), Румунії та Китаю (по 3% до кожної).

В іноземців користувалися попитом зернові культури, готові харчові продукти, насіння і плоди олійних рослин, деревина і вироби з деревини, папір та картон, текстильні матеріали та текстильні вироби, взуття.

Найвагоміші імпортні поставки товарів надходили з Білорусі (19% загального обсягу), Німеччини (14%), Китаю (10%),  Італії (7%), Бразилії (6%).

В імпорті переважали продукція хімічної та пов’язаних з нею галузей промисловості, готові харчові продукти, текстильні матеріали та текстильні вироби, папір та картон, полімерні матеріали, пластмаси та вироби з них, машини, обладнання та механізми, електротехнічне обладнання, засоби наземного транспорту, крім залізничного.

Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10

Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.

Призначено нового керівника Чернігівської окружної прокуратури 08:39

Керівник Чернігівської обласної прокуратури Сергій Дейнека представив колективу Чернігівської окружної прокуратури нового керівника – Дениса Тетеніча.

Зловживання, привласнення бюджетних коштів, порубки та безпідставні бронювання –прокурори Чернігівщини викрили чергові фактипротиправної діяльності. Понад 107 млнгрн збитків 17:35

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у взаємодії зіншими правоохоронними органами області повідомили про підозру29особам, серед яких очільник міста, депутат місцевої ради, начальники управлінь міських рад, керівниця освітнього закладу, майстер лісу,колишні працівники виправної колонії, директори товариств та підприємці. Загальна сума завданих збитків становить понад 107 млн грн.

До уваги пасажирів "Укрзалізниці" — зміни руху поїздів на Ніжинському напрямку 16:59

АТ «Українська залізниця» повідомляє, що через ворожі обстріли рух поїздів на Ніжинському напрямку обмежено. Поїзди курсують із затримкою:

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини