Доходи місцевих бюджетів області за січень-лютий – 1,17 мільярда гривень
Про це повідомили в Департаменті фінансів Чернігівської ОДА. До загального фонду бюджетів надійшло майже 1,09 мільярда гривень, до спеціального – 85 мільйонів.
У порівнянні з відповідним періодом 2019 року доходи зросли на 191,6 мільйона гривень (на 19,5%), у тому числі загального фонду – на 175,6 мільйона.
Податку на доходи фізичних осіб, який в структурі доходів місцевих бюджетів займає домінуючу позицію, отримано в обсязі 600,6 мільйона гривень – на 86,2 мільйона гривень більше, ніж у січні-лютому попереднього року.
Єдиний податок склав 203,1 мільйона гривень. Зростання – на 21,1 мільйона.
Видатки місцевих бюджетів на відповідні галузі бюджетної сфери здійснюються в межах фінансових можливостей цих бюджетів з дотриманням встановлених соціальних стандартів, ефективного використання коштів, першочергового фінансування захищених статей витрат.
Питання своєчасної виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери знаходиться під постійним контролем органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування області. Впродовж січня-лютого на виплату зарплати працівникам установ, що утримуються з місцевих бюджетів області, вже направлено 950 мільйонів гривень.
Останні новини Чернігівщини
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.
У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42
У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.
Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36
З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:31
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.