Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 червня, 14:11:58

Чернігівці купили 1590 iPhone - 20-ті з 25 міст України

19.09.2012   10:09Агенцiя

Майже на кожного двохсотого чернігівця припадає один iPhone. За цим показником місто випередило Рівне та Кіровоград, а у трійці лідерів – Київ, Дніпропетровськ і Донецьк.

Такі дані наводить блог «Apple на Україні». За підрахунками мобільних операторів, на середину 2012 року в українських мережах обслуговуються близько 300 тисяч iPhone.

Пік продажів iPhone кожен рік припадає на осінь-зиму. В середньому в Україні продаються близько 220 таких телефонів в день. З урахуванням середньої ціни на iPhone у розмірі 5000 гривень, українці витрачають в день на покупку апаратів близько 1,1 млн. гривень або 400 млн. гривень на рік.

1. Київ ..................... 121740
2. Дніпропетровськ ........... 57120
3. Донецьк ................... 20880
4. Львів .................... 20790
5. Харків .................. 16020
6. Одеса ................... 12330
7. Крим ..................... 9990
8. Запоріжжя ................ 5040
9. Луганськ .................. 4920
10. Полтава .................. 3510
11. Черкаси ................. 3120
12. Миколаїв ................. 3060
13. Івано-Франківськ .......... 2550
14. Вінниця .................. 2520
15. Суми ..................... 2340
16. Хмельницький .............. 2220
17. Тернопіль ................ 1800
18. Херсон ................... 1740
19. Чернівці ................. 1620
20. Чернігів ................. 1590
21. Кіровоград ............... 1470
22. Закарпатті ............... 1410
23. Рівне .................... 810
24. Житомир .................. 810
25. Луцьк ..................... 600

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

У Прилуках поліцейські затримали підозрювану у збуті наркотиків 11:45

Cпівробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів незаконного збуту наркотичних засобів і психотропних речовин, до яких причетна 37-річна місцева жителька.

Безбар’єрність як щоденна реалізація конституційних прав: у Чернігові відбулася діалогова платформа 11:13

Напередодні Дня Конституції України у Чернігові відбулася діалогова платформа «Конституція рівних можливостей: Україна без бар’єрів».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини