Будівництво житла в Чернігівській області у 2019 році. ДОВІДКА
У 2019 р. в області прийнято в експлуатацію 143 тис.м2 загальної площі нового житла, що на 46% більше, ніж у 2018 р.

Із загальної площі житла більше половини (52%) прийнято в експлуатацію в одноквартирних будинках, решта – у будинках з двома та більше квартирами.
Більше 80% житла збудовано в міській місцевості.
В області введено 1644 квартири, середній розмір яких складає 87 м2, при цьому в сільській місцевості – 124 м2, у міській місцевості – 81 м2.
Крім того, у 2019 р. в області прийнято в експлуатацію дачні та садові будинки нового будівництва загальною площею 8 тис.м2.
Загальна площа прийнятих в експлуатацію дачних і садових будинків порівняно з 2018 р. зросла на 44%.
Головне управління статистики у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54
У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52
Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).
Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44
1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38
Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.