Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 січня, 12:11:32

Що зробили в Новобасанській ОТГ за гроші інфраструктурної субвенції?

20.02.2020   17:07Агенцiя

Субвенція на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад - це один з інструментів підтримки розвитку ОТГ за кошти державного бюджету.

У 2019 році за кошти інрастурктурної субвенції Новобасанська об’єднана громада придбала трактор МТЗ-82.1. з  комплектувальними деталями на загальну суму 720 тис. грн, з яких 151 тисяч співфінансування за рахунок місцевого бюджету. 

Решту грошей загальною сумою 1999,322  тис. грн. використали на реконструкцію вуличного освітлення в селищі Чстопілля, селах Нова Басань, Старий Биків, Білоцерківка, Веприк.
Як зазначають місцеві жителі, ліхтарі загорілись на вулицях, які десятками років не бачили освітлення.

"Нове сучасне освітлення дасть кількаразову економію коштів порівняно з тим, що довелося б заплатити, якби використовували звичайні лампи. В подальшому ми будемо розширувати модернізацію  сучасного вуличного освітлення  в  нашій громаді, адже це питання не тільки якості та комфорту, але й безпеки та розвитку", - зазначили в Новобасанській сільській раді.

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини повідомила про підозру директору підприємства за ухилення від сплати податків на майже 14 мільйонів гривень

Поліція Чернігівщини повідомила про підозру директору підприємства за ухилення від сплати податків на майже 14 мільйонів гривень 11:49

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури встановили, що 56-річний директор підприємства організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму майже 14 мільйонів гривень.

Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині

Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 11:48

Вчора, 25 січня, росіяни поцілили дронами по житловому району в м. Семенівка Новгород-Сіверського району. Інформація про постраждалих не надходила.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.

26 січня: цей день в Україні і світі

26 січня: цей день в Україні і світі 08:43

День 1433 Російська агресія - Day 1433 Russian aggression

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01

З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини