У січні до місцевих бюджетів області надійшло 289 млн грн податку на доходи фізичних осіб
Податковою службою області спільно з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування наразі проводяться спільні заходи, спрямовані на детінізацію зайнятості населення: зустрічі з суб’єктами господарювання, відвідування місць здійснення їх діяльності, роз’яснювальна робота щодо легалізації найманих працівників.

Це вплинуло на надходження ПДФО. У січні 2020 року аналогічний показник минулого року перевищено майже на 21 відсоток або на 49,7 млн гривень.
Податкова служба області наголошує, що ПДФО є основним джерелом наповнення місцевих бюджетів. В структурі надходжень він займає позицію лідера – близько 58 відсотків від загальної суми інших податків і зборів.
Сектор комунікацій Головного управління ДПС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44
Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.
СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02
Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.
Чернігівщина прийняла учасників навчального туру від EdUP 11:07
Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту днями став майданчиком для ще одного етапу освітньої Каруселі від проєкту EdUP.
Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 10:45
Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.
«єВідновлення» на Чернігівщині: комісії громад дистанційно обстежили близько 70 зруйнованих осель на територіях активних бойових дії 10:23
Днями на брифінгу у медіацентрі ОВА йшла мова про поточні результати програми «єВідновлення» на Чернігівщині.