Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 7 січня, 18:21:18

Чернігівська область – одна з лідерів за темпами будівництва, – Андрій Прокопенко

28.01.2020   10:38Агенцiя

Чернігівщина за підсумками 2019 року посіла 2 місце серед областей за темпами росту будівництва, піднявшись на 9 позицій порівняно з попереднім роком.

– Підприємства області виконали будівельні роботи майже на 1,9 мільярда гривень – у півтора рази більше, ніж у 2018-му. Середньоукраїнський показник зростання – на 20%, – коментує голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко. – А за цими цифрами – створення нового житла, заміна старих комунікацій, будівництво чи реконструкція вкрай важливих об’єктів інфраструктури – шкіл, садочків, лікарень, спортивних споруд. Поступово змінюємо умови життя на Чернігівщині, їх якість.

Так, в області на 39% зросло будівництво житлових споруд. Спрямовані кошти – близько 466 мільйонів гривень. Тоді як у 2018 році ці витрати склали 312 мільйонів.

Маємо значне зростання – майже на 82% – будівництва інженерних споруд (трубопроводів, інженерних комунікацій, мостів тощо). Вартість минулорічних робіт – 575,6 мільйона гривень, у 2018-му – 303,6 мільйона.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19

Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.

У Прилуцькій лікарні триває ремонт відділення реабілітації за кошти Enabel 17:18

У реабілітаційному відділенні Прилуцької центральної міської лікарні триває ремонт за кошти Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 13:15

В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».

Інклюзія в дії: ресурсні простори Сновського ліцею 12:45

У закладах освіти області послідовно впроваджуються заходи для розвитку інклюзивного середовища та надання психолого-педагогічної підтримки.

Завдав тілесних ушкоджень сусідові та його брату – судитимуть місцевого жителя

Завдав тілесних ушкоджень сусідові та його брату – судитимуть місцевого жителя 12:44

Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно 43-річного жителя міста Чернігова за фактами заподіяння легких тілесних ушкоджень та спричинення тяжкого тілесного ушкодження (ч. 1 ст. 121, ч. 2 ст. 125 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини