Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 липня, 22:57:03

На Чернігівщині податківці повернули до бюджету 93 тисячі гривень

11.09.2012   14:02Агенцiя

Податківці розкрили чергову “схему” ухилення від сплати податків та донарахували до бюджету 93 тисячі гривень

Одне із сільськогосподарських підприємств області, яке здійснює вирощування зернових та технiчних культур, розведення тварин, а також здійснює торгівлю власною продукцією, продало будівлю мукомельного комплексу з прибудовами іншому сільгосппідприємству. На момент здійснення операції з продажу даної будівлі продавець і покупець були пов’язаними особами. Продаж було здійснено за ціною близько 25 тис.грн., в т.ч. ПДВ 5 тис.грн.

Проте, під час перевірки встановлено, що вказана будівля була отримана підприємством у приватну власність як майновий пай при розподілі майна пайового фонду колективного сільськогосподарського підприємства між його членами. Згідно майнового сертифікату, при отриманні мукомельного комплексу його вартість становила 487 тис.грн.

Таким чином, підприємство безпідставно, на свій розсуд, без залучення експертів зменшило балансову вартість будівлі мукомельного комплексу. В результаті незаконної операції, в порушення вимог податкового законодавства, було зменшено базу оподаткування, внаслідок чого занижено податкові зобов’язання з податку на додану вартість на суму 93 тис.грн.


Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини