Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 червня, 03:49:47

За вісім місяців до загального фонду Держбюджету від платників Чернігівщини надійшло 3873,4 млн. грн.

10.09.2012   13:33Агенцiя

Про це повідомив голова ДПС у Чернігівській області Валентин Осипенко на колегії податкової служби області. Він зазначив, що в порівняннні з відповідним періодом минулого року сума надходжень зросла на 3,6 відсотки, що становить 135,9 млн. грн..

В розрізі податків приріст спостерігається майже по всіх бюджетоформуючих платежах. Зокрема, надходження акцизного податку з вироблених в Україні товарів збільшилось на 21,2 відсотки, податку на додану вартість - на 19,5 відсотків,  податку на прибуток - на 7,2 відсотки.

Доходи місцевих бюджетів за січень-серпень склали 967,1 млн.грн., що на 21 відсоток, або на 168 млн. грн. більше рівня  минулого року.


 
Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС  у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

На дорозі Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів на тимчасових об'їздах біля двох зруйнованих мостів влаштували тверде покриття

На дорозі Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів на тимчасових об'їздах біля двох зруйнованих мостів влаштували тверде покриття 18:25

Проїзд став комфортнішим. Для цього використано матеріали відфрезерування, отримані в процесі ремонту дороги.

18:18

Інженерно-саперні підрозділи Держспецтрансслужби Міністерства оборони України продовжують розмінування транспортної інфраструктури Чернігівщини.

У Ніжині відбудеться патріотичний велопробіг

У Ніжині відбудеться патріотичний велопробіг 17:41

Наближається свято Дня Конституції України. З нагоди свята буде проведено вело флешмоб "Я допомагаю ЗСУ".

В’ячеслав Чаус вручив сертифікати чемпіонам Дефлімпійських ігор та їхнім тренерам 17:22

11 медалей (10 золотих та 1 срібна) — результат чернігівських спортсменів на XXIV літніх Дефлімпійських іграх з плавання та кульової стрільби серед осіб з порушеннями слуху.