Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 08:22:58

Чернігівський "Ясен" - одне з кращих підприємств СНД

10.09.2012   09:43

Чернігівська "Продовольча компанія "Ясен" кілька дів тому одержала у Мінську (Білорусія) спеціальний приз Міжнародного конкурсу на здобуття Премії СНД за досягнення у сфері якості.

Про це повідомив генеральний директор державного підприємства "Чернігівстандартметрологія" Валентин Бакуменко.

"Чернігівське підприємство за результатами конкурсу отримало спеціальний приз "Визнання ділової досконалості", - сказав він.
У кінці 2011 року "Продовольча компанія "Ясен" стала переможцем Всеукраїнського етапу конкурсу на здобуття Премії СНД за досягнення у сфері якості.

Змагання підприємств продовжилося на міжнародному рівні. До Чернігові приїздили міжнародні експерти з якості із Москви та Молдови.
Від України у завершальному етапі взяли участь 4 виробники харчових продуктів, серед яких був і чернігівський "Ясен".

Всього ж учасниками конкурсу стали представники 11 держав. Церемонія нагородження відбулася у Мінську.

Як повідомлялося, Конкурс на здобуття Премії СНД за досягнення у сфері якості продукції та послуг проводиться в Україні та інших країнах Співдружності з 2006 року. Конкурс включає два етапи (національний та міждержавний). Підприємства поділяються на номінації за типом продукції (виробничого або невиробничого призначення, а також підприємства-надавачі послуг) та за чисельністю персоналу.
Фото мінських журналістів.

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.