Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 жовтня, 01:42:20

Робота по прискоренню погашення заборгованості із виплати заробітної плати підприємствами міста Чернігова триває

07.09.2012   17:30Агенцiя

6 вересня під головуванням заступника голови Чернігівської міської ради О.Буцка відбулося чергове засідання міської комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, в роботі якої взяв участь заступник начальника відділення НСПП – завідувач сектора правового забезпечення С. Юрченко.

Для звіту щодо стану погашення заборгованості із виплати заробітної плати найманим працівникам та спільного пошуку шляхів її погашення були запрошені керівники п’яти підприємств місті Чернігова: ТОВ «Коффінс», ВАТ «Чернігівське автотранспортне підприємство – 17454», ТОВ «Комбінат громадського харчування «Новий Чернігів-ХХІ», ТОВ «Ксетій» та ТОВ «Чернігв-Інвест», чотири з яких й надали відповідну інформацію і пояснення щодо причин утворення заборгованості та вжиті ними заходи.

В свою чергу, С. Юрченко звернув увагу присутніх на те, що існуюча невиплата заробітної плати є одним із головних чинників дестабілізації стану соціально-трудових відносин, оскільки може призвести до виникнення колективних трудових спорів (конфліктів) та акцій соціального протесту у трудових колективах.

Враховуючи результати засідання Комісії, 07 вересня 2012 року з виїздом на місце С. Юрченком проведено узгоджувальну зустріч з директором ТОВ «Коффінс» І Бокач з метою з’ясування реального стану справ на підприємстві, детального обговорення існуючих проблемних питань, надання роз’яснень та консультацій в межах визначених повноважень щодо недопущення погіршення соціального мікроклімату у трудовому колективі.

За результатами зустрічі, стан соціально-трудових відносин ТОВ «Коффінс» взято на облік відділення НСПП з метою запобігання виникненню колективного трудового спору. Відповідні документи направлені керівнику підприємства, Чернігівського міського голови та голови Новозаводської районної у місті Чернігові ради.


Олена Козаченко, завідувач сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування  відділення НСПП в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

339 мешканців Чернігівщини отримали ваучер на навчання від служби зайнятості

339 мешканців Чернігівщини отримали ваучер на навчання від служби зайнятості 16:10

Понад14,6 тисяч українців, середяких 339 мешканцівнашоїобласті уже отримали від держави ваучери на навчання.Про це повідомила директорка Чернігівського обласного центру зайнятості Людмила Ключник.

Прилуцькі рятувальники провели для ліцеїстівакцію "Запобігти. Врятувати. Допомогти." 15:59

04 жовтня у смт Срібне для учнів місцевого ліцею фахівці Прилуцького районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області та Національної поліції провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

Увага конкурс «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» !!!

Увага конкурс «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» !!! 15:40

Оголошено ІІ Всеукраїнський конкурс наукових робіт серед молоді імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики».Конкурс проводиться з метою створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримки наукової та творчої діяльності студентів, молодих вчених, стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи.

На Чернігівщині стартував Всеукраїнський проєкт з проведення спортивних та спортивно-масових заходів «Пліч-о-пліч» 15:36

З метою належного виконання ініціативи Президента України Володимира Зеленського щодо популяризації спорту серед здобувачів освіти в Україні розроблено План проведення спортивних та спортивно-масових заходів серед учнів і студентів у 2023/2024 навчальному році «Пліч-о-пліч».

Чернігівські поліцейські затримали двох громадян, які запустили феєрверк: відкрито кримінальне провадження 14:35

Попри усі заборони у період дії воєнного стану двоє мешканців Чернігова (45-річний чоловік та 40-річна жінка) вночі запустили феєрверк у сквері на вулиці Івана Мазепи у Чернігові. За цим фактом поліція розслідує кримінальне провадження.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини