Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 серпня, 13:23:07

Робота по прискоренню погашення заборгованості із виплати заробітної плати підприємствами міста Чернігова триває

07.09.2012   17:30Агенцiя

6 вересня під головуванням заступника голови Чернігівської міської ради О.Буцка відбулося чергове засідання міської комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, в роботі якої взяв участь заступник начальника відділення НСПП – завідувач сектора правового забезпечення С. Юрченко.

Для звіту щодо стану погашення заборгованості із виплати заробітної плати найманим працівникам та спільного пошуку шляхів її погашення були запрошені керівники п’яти підприємств місті Чернігова: ТОВ «Коффінс», ВАТ «Чернігівське автотранспортне підприємство – 17454», ТОВ «Комбінат громадського харчування «Новий Чернігів-ХХІ», ТОВ «Ксетій» та ТОВ «Чернігв-Інвест», чотири з яких й надали відповідну інформацію і пояснення щодо причин утворення заборгованості та вжиті ними заходи.

В свою чергу, С. Юрченко звернув увагу присутніх на те, що існуюча невиплата заробітної плати є одним із головних чинників дестабілізації стану соціально-трудових відносин, оскільки може призвести до виникнення колективних трудових спорів (конфліктів) та акцій соціального протесту у трудових колективах.

Враховуючи результати засідання Комісії, 07 вересня 2012 року з виїздом на місце С. Юрченком проведено узгоджувальну зустріч з директором ТОВ «Коффінс» І Бокач з метою з’ясування реального стану справ на підприємстві, детального обговорення існуючих проблемних питань, надання роз’яснень та консультацій в межах визначених повноважень щодо недопущення погіршення соціального мікроклімату у трудовому колективі.

За результатами зустрічі, стан соціально-трудових відносин ТОВ «Коффінс» взято на облік відділення НСПП з метою запобігання виникненню колективного трудового спору. Відповідні документи направлені керівнику підприємства, Чернігівського міського голови та голови Новозаводської районної у місті Чернігові ради.


Олена Козаченко, завідувач сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування  відділення НСПП в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Набої, зброя та ножі: судові охоронці запобігли пронесенню до судів Чернігівщини більше тисячі небезпечних предметів

Набої, зброя та ножі: судові охоронці запобігли пронесенню до судів Чернігівщини більше тисячі небезпечних предметів 11:31

Упродовж липня в 19 установах системи правосуддя, охорону яких забезпечують співробітники територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області, відбулося 4949 судових засідань (з початку року - 21976).

У Ладанській громаді запрацював фізіотерапевтичний кабінет

У Ладанській громаді запрацював фізіотерапевтичний кабінет 11:22

У Ладанській територіальній громаді на базі Центру первинної медико-санітарної допомоги запрацював фізіотерапевтичний кабінет.

Триває ремонт Чернігівської центральної районної лікарні

Триває ремонт Чернігівської центральної районної лікарні 10:45

У Чернігові триває ремонт центральної районної лікарні, яка постраждала від ракетних та бомбових ударів під час повномасштабного вторгнення російських військ.

Патрульні виявили громадянина, що перебував у розшуку

Патрульні виявили громадянина, що перебував у розшуку 09:58

Суботнього дня патрульні отримали орієнтування про розшук невідомого, який може бути причетним до крадіжки в одному з супермаркетів у центрі Чернігова.

Начальник поліції Чернігівщини підбив підсумки роботи за липень

Начальник поліції Чернігівщини підбив підсумки роботи за липень 09:45

В Головному управлінні Нацполіції в Чернігівській області проаналізували результати роботи районних територіальних відокремлених підрозділів ГУНП області на основних пріоритетних напрямках.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини