Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 червня, 12:55:03

Державна податкова служба у своїй діяльності дотримується принципів прозорості та відкритості

07.09.2012   13:01Агенцiя

Для роз’яснення ролі громадськості у процесі запобігання проявам корупції в податкових органах функціонує сервіс “Пульс податкової”.

Це гаряча телефонна лінія, що працює цілодобово: з 8-30 до 19-30. У неробочий час інформацію про неправомірні дії приймає інтерактивний автовідповідач. Номер “Пульсу податкової”: (044) 284-00-07.

Виявленням та профілактикою корупційних діянь з боку працівників податкової служби області займається відділ внутрішньої безпеки, який підпорядковується безпосередньо Управлінню внутрішньої безпеки ДПС України.

У відділі працює телефон “довіри”: (0462) 668-522. За цим номером платники податків можуть залишити інформацію, навіть анонімну, про факти зловживання з боку податківців.
Детальна інформація щодо виявлення та упередження проявів корупції розміщена на web-сайті ДПС у Чернігівській області.

З початку року відділом безпеки проведено понад 70 службових перевірок, за результатами яких з боку податківців області встановлено ряд порушень. До дисциплінарної відповідальності притягнуто 22 посадовця, звільнено з органів ДПС 10 осіб, а 12 посадовим особам винесено офіційне застереження про недопущення виявлених недоліків в подальшому.
Відділом внутрішньої безпеки здійснюються заходи щодо попереднього вивчення кандидатів на посади до органів ДПС області. Метою таких заходів є недопущення прийому на роботу до органів ДПС осіб з низькими морально-діловими якостями.

З метою формування належного рівня знань законодавства про боротьбу з корупцією в державних органах щоквартально в Управлінні державної служби Головдержслужби України в Чернігівській області за участю працівників керівної ланки ВВБ проводиться пряма телефонна лінія “Суспільство проти корупції”. В прямому спілкуванні фахівці розповідають про норми та положення антикорупційного законодавства та наголошують на відповідальності за корупційні діяння не лише з боку державних службовців, а й самих підприємців, які намагаються вирішити свої проблемні питання шляхом пропонування винагороди. Наступна лінія відбудеться 04 жовтня поточного року.

Відділ внутрішньої безпеки при ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гвардійці отримали від волонтерів 50 бронежилетів

Чернігівські гвардійці отримали від волонтерів 50 бронежилетів 09:38

Некомерційна організація ЛОК - Львівський Оборонний Кластер за фінансової підтримки компанії "N-iX" та за сприянням Юрія Хоменка передали військовослужбовцям Північного об’єднання Нацгвардії України 50 бронежилетів з пластинами 6 класу захисту.

Захисники Чернігова: Обстріл ракетами по Чернігова став для мене сигналом «до зброї» замість бойової тривоги

Захисники Чернігова: Обстріл ракетами по Чернігова став для мене сигналом «до зброї» замість бойової тривоги 09:25

Олег, ще до початку повномасштабного вторгнення росії, отримав досвід ведення бойових дій на Донбасі. Тому він не вагаючись пішов воювати за рідну Чернігівщину.

Медзаклади Чернігівщини потребують працівників

Медзаклади Чернігівщини потребують працівників 08:48

У нинішній нелегкий час кожен з нас може бути корисним суспільству. Є медична освіта? Тоді вас чекають у медзакладах області!

Відбудова пошкодженого через війну житла та компенсація власникам збитків: яка ситуація у Чернігові

Відбудова пошкодженого через війну житла та компенсація власникам збитків: яка ситуація у Чернігові 08:43

Більше місяця в облозі і під постійними обстрілами. Серед наслідків для Чернігова — кілька тисяч пошкоджених багатоповерхівок і приватних будинків

30 червня - цей день в Україні і світі

30 червня - цей день в Україні і світі 08:41

30 червня у світі відзначають Міжнародний день парламентаризму, Міжнародний день астероїда, Міжнародний фестиваль джазу у Монреалі, Міжнародний день боротьби зі сколіозом і День соцмереж.