Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 червня, 05:50:58

Надходження зерна на сертифіковані склади під пильним контролем

06.09.2012   16:51Агенцiя

В Чернігівській області налічується 30 сертифікованих зернових складів загальною ємністю 1234,2 тисяч тонн. Всі вищевказані підприємства здійснюють приймання зерна урожаю 2012 року для розміщення останнього на своїх потужностях.

Елеватор

Елеватор

Управлінням контролю якості сільськогосподарської продукції Державної інспекції сільського господарства в Чернігівській області здійснюється контроль за додержання вимог стандартів, технічних умов та інших нормативних документів пов’язаних з якістю та безпечністю сільськогосподарської продукції, веденням кількісно-якісного обліку зерна та продуктів його переробки на хлібоприймальних і зернопереробних підприємствах, дотриманням технічного регламенту зерновими складами, проведення декларування зерна та цукру.

В рамках контролю за додержанням хлібоприймальними підприємствами чинного законодавства спеціалістами Управління контролю якості сільськогосподарської продукції проводяться роботи по сертифікації зернових складів на відповідність послуг із зберігання зерна. Так, у 2012 році 23 хлібоприймальні підприємства області отримали відповідні сертифікати, двом – відмовлено

Станом на 05 вересня поточного року на сертифіковані зернові склади Чернігівщини надійшло 320,1 тисяч тонн зерна, в т.ч. пшениці – 185,5 тисяч тонн зерна, з якої продовольчої – 88,8%.

Разом з тим, уже відвантажено 85,3 тисяч тонн зерна урожаю 2012 року. При відвантаженні партій пшениці 3 класу врожаю цього року складено 2 акти заборони на загальну вагу 815 тонн, про що лабораторія Держсільгоспінспекції в Чернігівській області видала протоколи лабораторних досліджень.


Прес-служба Держсільгоспінспекції в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

ЦВК призначила вибори на окрузі 208

ЦВК призначила вибори на окрузі 208 14:35

Центральна виборча комісія призначила вибори народного депутата у 208-му окрузі Чернігівської області на неділю, 25 жовтня.

Оперативна інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Оперативна інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 14:16

Станом на 11 годину 5 червня в області +2 нових випадки коронавірусу.

Прилуки: відновлення роботи дошкільних установ міста планується на 11 червня

Прилуки: відновлення роботи дошкільних установ міста планується на 11 червня 13:29

5 червня за ініціативи міського голови Ольги Попенко у сесійній залі міської ради відбулася чергова зустріч із директорами закладів дошкільної освіти міста та представниками батьківської громадськості стосовно вирішення питання відновлення роботи дитячих садочків в умовах адаптивного карантину.

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету 13:13

4 червня у великій залі міськвиконкому під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулось чергове засідання виконавчого комітету.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом двох місяців нерестової заборони викрито 415 порушень

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом двох місяців нерестової заборони викрито 415 порушень 12:17

Протягом квітня - травня 2020 року державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 415 порушень Правил рибальства. Зокрема, викрито 178 грубих порушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), з них дев’ять з ознаками кримінальних правопорушень.Протягом квітня - травня 2020 року державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 415 порушень Правил рибальства. Зокрема, викрито 178 грубих порушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), з них дев’ять з ознаками кримінальних правопорушень.

АНОНСИ ПОДІЙ