Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 червня, 03:59:40

Надходження зерна на сертифіковані склади під пильним контролем

06.09.2012   16:51Агенцiя

В Чернігівській області налічується 30 сертифікованих зернових складів загальною ємністю 1234,2 тисяч тонн. Всі вищевказані підприємства здійснюють приймання зерна урожаю 2012 року для розміщення останнього на своїх потужностях.

Елеватор

Елеватор

Управлінням контролю якості сільськогосподарської продукції Державної інспекції сільського господарства в Чернігівській області здійснюється контроль за додержання вимог стандартів, технічних умов та інших нормативних документів пов’язаних з якістю та безпечністю сільськогосподарської продукції, веденням кількісно-якісного обліку зерна та продуктів його переробки на хлібоприймальних і зернопереробних підприємствах, дотриманням технічного регламенту зерновими складами, проведення декларування зерна та цукру.

В рамках контролю за додержанням хлібоприймальними підприємствами чинного законодавства спеціалістами Управління контролю якості сільськогосподарської продукції проводяться роботи по сертифікації зернових складів на відповідність послуг із зберігання зерна. Так, у 2012 році 23 хлібоприймальні підприємства області отримали відповідні сертифікати, двом – відмовлено

Станом на 05 вересня поточного року на сертифіковані зернові склади Чернігівщини надійшло 320,1 тисяч тонн зерна, в т.ч. пшениці – 185,5 тисяч тонн зерна, з якої продовольчої – 88,8%.

Разом з тим, уже відвантажено 85,3 тисяч тонн зерна урожаю 2012 року. При відвантаженні партій пшениці 3 класу врожаю цього року складено 2 акти заборони на загальну вагу 815 тонн, про що лабораторія Держсільгоспінспекції в Чернігівській області видала протоколи лабораторних досліджень.


Прес-служба Держсільгоспінспекції в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

На дорозі Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів на тимчасових об'їздах біля двох зруйнованих мостів влаштували тверде покриття

На дорозі Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів на тимчасових об'їздах біля двох зруйнованих мостів влаштували тверде покриття 18:25

Проїзд став комфортнішим. Для цього використано матеріали відфрезерування, отримані в процесі ремонту дороги.

18:18

Інженерно-саперні підрозділи Держспецтрансслужби Міністерства оборони України продовжують розмінування транспортної інфраструктури Чернігівщини.

У Ніжині відбудеться патріотичний велопробіг

У Ніжині відбудеться патріотичний велопробіг 17:41

Наближається свято Дня Конституції України. З нагоди свята буде проведено вело флешмоб "Я допомагаю ЗСУ".

В’ячеслав Чаус вручив сертифікати чемпіонам Дефлімпійських ігор та їхнім тренерам 17:22

11 медалей (10 золотих та 1 срібна) — результат чернігівських спортсменів на XXIV літніх Дефлімпійських іграх з плавання та кульової стрільби серед осіб з порушеннями слуху.