Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 18 квітня, 12:30:43

Надходження зерна на сертифіковані склади під пильним контролем

06.09.2012   16:51Агенцiя

В Чернігівській області налічується 30 сертифікованих зернових складів загальною ємністю 1234,2 тисяч тонн. Всі вищевказані підприємства здійснюють приймання зерна урожаю 2012 року для розміщення останнього на своїх потужностях.

Елеватор

Елеватор

Управлінням контролю якості сільськогосподарської продукції Державної інспекції сільського господарства в Чернігівській області здійснюється контроль за додержання вимог стандартів, технічних умов та інших нормативних документів пов’язаних з якістю та безпечністю сільськогосподарської продукції, веденням кількісно-якісного обліку зерна та продуктів його переробки на хлібоприймальних і зернопереробних підприємствах, дотриманням технічного регламенту зерновими складами, проведення декларування зерна та цукру.

В рамках контролю за додержанням хлібоприймальними підприємствами чинного законодавства спеціалістами Управління контролю якості сільськогосподарської продукції проводяться роботи по сертифікації зернових складів на відповідність послуг із зберігання зерна. Так, у 2012 році 23 хлібоприймальні підприємства області отримали відповідні сертифікати, двом – відмовлено

Станом на 05 вересня поточного року на сертифіковані зернові склади Чернігівщини надійшло 320,1 тисяч тонн зерна, в т.ч. пшениці – 185,5 тисяч тонн зерна, з якої продовольчої – 88,8%.

Разом з тим, уже відвантажено 85,3 тисяч тонн зерна урожаю 2012 року. При відвантаженні партій пшениці 3 класу врожаю цього року складено 2 акти заборони на загальну вагу 815 тонн, про що лабораторія Держсільгоспінспекції в Чернігівській області видала протоколи лабораторних досліджень.


Прес-служба Держсільгоспінспекції в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: сирна паска

Смачні рецепти вихідного дня: сирна паска 12:19

За два тижні Великдень. А отже, варто продумувати страви, які будете готувати. Пропонуємо рецепт сирної паски, що традиційно готується на свято Великодня.

Гороскоп на наступний тиждень з 19 по 25 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 19 по 25 квітня 11:50

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на наступний тиждень з 19 по 25 квітня 2021 року

18 квітня - Міжнародний день пам’яток та історичних місць

18 квітня - Міжнародний день пам’яток та історичних місць 10:14

Цей День встановлений в 1983 році Асамблеєю Міжнародної ради з питань охорони пам’ятників і визначних місць (ІКОМОС), створеної при ЮНЕСКО. Відзначається з 18 квітня 1984 року.