Заробітна плата в області у вересні 2019 року. ДОВІДКА
Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Чернігівської області у вересні 2019 року становила 8476 грн.
Це у 2 рази вище мінімальної заробітної плати (4173 грн) та на 18,9% – ніж рік тому.
Реальна заробітна плата (з урахуванням змін споживчих цін) порівняно з вереснем 2018 року зросла на 11,1%.
Найвищий рівень оплати праці зафіксовано на підприємствах добувної промисловості і розроблення кар’єрів (19121 грн), виробництва коксу та продуктів нафтоперероблення (14812 грн), державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування (11918 грн), постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (11158 грн), фінансової та страхової діяльності (10957 грн), виготовлення виробів із деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (10621 грн).
Найменшою була заробітна плата працівників, зайнятих у сфері творчості, мистецтва та розваг, в охороні здоров’я та наданні соціальної допомоги, у наукових дослідженнях та розробці, у виробництві меблів, іншої продукції, ремонті та монтажі машин і устатковання, у тимчасовому розміщуванні й організації харчування, де нарахування не перевищили 69,8% середнього рівня в економіці області.
Серед регіонів України найвищий рівень оплати праці спостерігався в м.Києві (15626 грн), найнижчий – у Чернівецькій (8338 грн), Херсонській (8352 грн) та Тернопільській (8441 грн) областях, підрахувало Головне управління статистики у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.