Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 лютого, 08:54:48

Податківці вивчали громадську думку щодо оцінки діяльності служби та якості обслуговування платників податків

05.09.2012   12:01Агенцiя

Нині податкова служба спрямовує свою роботу на запровадження різноманітних сервісів, які дають змогу платникам податків працювати оперативніше.

З метою дослідження громадської думки щодо роботи, як служби в цілому, так і окремих її напрямків систематично проводиться опитування платників податків.

У серпні проведене чергове опитування. Із 650 опитаних 611 респондентів зазначили, що відчули позитивні зміни у роботі податкової служби. Податкова служба Чернігівщини отримала позитивну оцінку роботи щодо налагодження партнерських відносин з платниками податків. За 5-ти бальною шкалою визнали роботу задовільною лише 22 респонденти, а решта опитаних поставили оцінки “відмінно” та “добре”.

Більш прийнятними для спілкування з податківцями платники податків визначили індивідуальні консультації та особистий прийом громадян. За такі форми спілкування висловились понад 350 опитаних.

На запитання “Чи стало більш зрозумілим податкове законодавство у зв’язку з введенням у дію Податкового кодексу України”, “так” відповіли 415 громадян, оскільки у Кодексі уніфіковано численні законодавчі акти з питань оподаткування.

Майже всі опитані схвально висловилися щодо відкриття у податкових інспекціях області Центрів обслуговування платників податків. Інформація, яка розміщена на інформаційних стендах у приміщеннях Центрів, задовольняє всіх опитаних.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Акція «Любов – це дарувати цікаве та корисне, або  Подаруй бібліотеці книгу!»

Акція «Любов – це дарувати цікаве та корисне, або Подаруй бібліотеці книгу!» 19:56

14 лютого – не тільки День святого Валентина, але й Міжнародний день дарування книг. Чернігівська ОУНБ ім. В. Г. Короленка запрошує всіх охочих долучитися до акції, приуроченої до цієї дати,

Чернігівщина: Про підсумки проведення кампанії декларування доходів, одержаних громадянами протягом 2021року

Чернігівщина: Про підсумки проведення кампанії декларування доходів, одержаних громадянами протягом 2021року 14:13

Протягом 2022 року на Чернігівщині податкові декларації про майновий стан і доходи за 2021 рік подали 6583 громадянина, які задекларували понад 2 млрд грн доходів. Із загальної кількості декларантів 2542 громадянина, які обов’язково повинні задекларувати доходи. Вони самостійно визначили до сплати в бюджет понад 29,3 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 5,2 млн грн військового збору.

В Україні вперше діятиме окрема заборона на вилов щуки 13:12

Щука – бажаний улов для багатьох любителів риболовлі. Та невдовзі рибалкам доведеться зробити перерву, необхідну для успішного відновлення популяцій цього цінного виду прісноводних хижаків.

Прилуцькі поліцейські затримали чоловіка за підозрою у розбійному нападі на містянина 13:06

Співробітники Прилуцького районного відділу поліції встановили особу чоловіка, який проник до будинку 36-річного прилучанина. Зловмисник завдав господарю тілесні ушкодження, заволодів його речами та зник.

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу 12:58

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 7 пожежі та 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.