Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 квітня, 20:26:30

Пенсійний фонд відкриває віддалені робочі місця у всіх районах Чернігівщини

24.10.2019   16:46Агенцiя

У всіх районах області пенсійники почали обслуговувати громадян з використанням мобільного обладнання на віддалених робочих місцях.

Про це повідомив начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Юрій Юрченко.

 

Віднині кожен мешканець області зможе отримати усі послуги, що надаються в ПФУ, не лише у стаціонарних центрах Фонду, а й у фахівців, які працюють на 30 віддалених робочих місцях,  19 з яких знаходяться в об’єднаних територіальних громадах (ОТГ), 11 — в центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП), сільських, селищних радах, в тому числі, в Ніжинському державному педуніверситеті імені М. Гоголя.

 

Була проведена копітка робота щодо впровадження нових стандартів обслуговування громадян у глибинці області.

 

Закуплено 24 комплекти ноутбуків, сканерів для роботи на відділених робочих місцях та всіх сервісних центрів нашого регіону. Підготовлені до роботи та активовані електронні ключі eToken для спеціалістів управління обслуговування громадян. Це дозволяє посадовцям пенсійної служби мати захищений доступ через мережу Інтернет до любої пенсійної справи громадян.

 

На початок жовтня на віддалених робочих місцях, з використанням мобільних пристроїв, надано більш ніж 190 послуг: видача довідок ОК-5, ОК-7, довідок про доходи, надані консультації щодо призначення пенсій, проведена реєстрація користувачів на веб - порталі, прийнятті заяви для виготовлення електронного та паперового пенсійних посвідчень тощо. 

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини