Виконання зведеного бюджету Чернігівської області за січень-вересень 2019 року
Упродовж дев’яти місяців 2019 року доходи місцевих бюджетів Чернігівщини (без урахування трансфертів) становили 4 686,0 млн грн, що більше порівняно з відповідним періодом 2018 року на 635,1 млн грн (+15,7%).

Зокрема податку на доходи фізичних осіб, який в структурі доходів місцевих бюджетів займає домінуючу позицію, отримано 2 632,6 млн грн, що на 419,8 млн грн або на 19,0% більше ніж у січні-вересні минулого року.
Єдиного податку надійшло в сумі 523,1 млн грн, зростання склало 87,2 млн грн (+20,0%).
За оперативними даними на виплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам установ, що утримуються з місцевих бюджетів, направлено близько 4,8 млрд гривень.
Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині викрито схему підробки документів для виїзду військовозобов’язаних за кордон - підозрюють двох осіб 11:31
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури заочно повідомлено про підозру двом мешканцям Прилуцького району за фактом організації, керівництва незаконним переправленням осіб через державний кордон України, вчиненому щодо кількох осіб, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 332 КК України).

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:22
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.
Команда Чернігівської області виборола ТРЕТЄ місце на Командному чемпіонаті України з легкої атлетики 12:05
Збірна команда Чернігівської області виборола ТРЕТЄ місце на Командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків та дівчат 2008-2009 рр.н., який відбувся у період з 15 до 17 вересня 2023 року у м. Івано-Франківськ.

На Чернігівщині триває відновлення медзакладу, пошкодженого російськими окупантами 11:45
На Чернігівщині триває відновлення Чернігівської міської лікарні № 3, яка була пошкоджена росіянами ще у перші місяці повномасштабної війни.

«єРобота»: на Чернігівщині 109 переможці по «Власній справі» й 3 – по програмі «Грант для ветеранів» 11:02
У поточному за програмою «Власна справа» урядового проєкту «єРобота» позитивні рішення щодо надання мікрогрантів на старт або розвиток бізнесу, а це від 50 до 250 тис. грн, отримали 109 мешканців області. Сума фінансової підтримки від держави складає близько 26 млн грн.