Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 15:07:12

Малі підприємства Чернігова. Довідка

01.09.2012   17:23

За підсумками 2011р. в Чернігові в розрахунку на 10 тис. осіб наявного населення припадали 72 малі підприємства (в області – 44 підприємства).

Кількість найманих працівників на малих підприємствах становила 16,6 тис. осіб, що складало 30,8% від загальної кількості найманих працівників підприємств-суб’єктів підприємницької діяльності міста. У середньому в місті на одному малому підприємстві, як і в області, працювали 8 осіб.

Середньомісячна заробітна плата найманого працівника малого підприємства становила 1335 грн. (в області – 1162 грн.), що на 21,2% більше, ніж у 2010р.

Малі підприємства Чернігова реалізували продукції (робіт, послуг) на 3467,2 млн.грн., або 57,6% загальнообласного обсягу.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина — перша в Україні: 168 медалей на чемпіонаті з кікбоксингу ІСКА 13:32

З 26 до 29 березня в Києві відбувся чемпіонат України з кікбоксингу ІСКА серед дорослих, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку, а також дітей.

5 вправ для голосу, які допоможуть журналістам звучати впевнено 13:19

П’ять ефективних технік, які допомагають звучати впевнено та не втрачати голос медійникам навіть після навантаження — налаштування дихання, розігрів дикції, вправи для носа, робота з діафрагмою, швидке відновлення.

Натхненна подорож у світ симфоній Моцарта 12:54

29 березня 2026 року Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) подарував численним глядачам нову зустріч із симфонічної спадщиною Вольфганга Амадея Моцарта.

Питання освіти, надійний зв’язок і реалізація програми Скринінг здоров’я 40+ – В’ячеслав Чаус на нараді з керівниками РВА 12:39

Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус провів нараду з керівниками п'яти районних військових адміністрацій. До зустрічі долучилися заступники голови ОДА – Костянтин Мегем, Дмитро Синенко, Жанна Шерстюк, Іван Ващенко та Сергій Зенченко.

Відкриття ангіографічної операційної та інсультного блоку — новий етап розвитку медичної допомоги в Ніжинській громаді 12:17

У Ніжинській центральній міській лікарні ім.М.Галицького днями запрацювали нова сучасна ангіографічна операційна та спеціалізований інсультний блок.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини