На ремонт автошляхів Чернігівщини УКБ облдержадміністрації використало понад 162 мільйона гривень
Управління капітального будівництва Чернігівської ОДА наразі реалізувало 69% робіт від річного плану з поточного середнього ремонту вулиць і доріг комунальної власності, 49% — з поточного середнього ремонту автодоріг місцевого значення та 71% робіт з їх експлуатаційного утримання.
На виконання цих робіт використано 161,8 мільйона гривень субвенції з держбюджету. Усього ж наразі в Управління надійшло 349,1 мільйона гривень.
До кінця року загальна сума коштів з держбюджету на ремонти та експлуатацію автодоріг має скласти 531,7 мільйона гривень (511,7 мільйона передбачено Управлінню капітального будівництва ОДА, 20 мільйонів – управлінню ЖКГ Чернігівської міської ради).
Фінансування з місцевих бюджетів складає 1,32 мільйона гривень, з яких вже використано 347,1 тисячі гривень.
Як зазначає начальник Управління капітального будівництва ОДА Андрій Тишина, ремонтні роботи на дорогах області ведуться із впровадженням найефективніших сучасних технологій.
До прикладу, в якості експерименту з вересня цього року йде підготовка до ремонтів з використанням технології подвійної поверхневої обробки дорожнього покриття. Її суть полягає у створенні на дорожньому полотні шарів із щебня та бітумной емульсії (забезпечує надійне приклеювання щебню до основи і таку ж надійну водонепроникність), консервації існуючого покриття.
До речі, згадана технологія зменшує аварійність на автошляхах більш ніж удвічі, а кількість дорожньо-транспортних подій, пов’язаних із зчіпною якістю покриття, зменшується майже в чотири рази.
Нині для забезпечення безпеки на дорогах загального користування місцевого значення розробляється 19 проєктів (на 19 доріг) з організації дорожнього руху. Аби підготувати транспортно-дорожню інфраструктуру до експлуатації в осінньо-зимовий період, проводяться систематичні моніторингові виїзди керівництва УКБ на ділянки ремонту доріг та місця заготівлі протиожеледних матеріалів.
Довідково. На балансі Управління капітального будівництва Чернігівської ОДА знаходиться майже 4,8 тисячі кілометрів доріг загального користування місцевого значення. У мережу також включено 246 мостів загальною протяжністю понад п’ять кілометрів.
Останні новини Чернігівщини
Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04
Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.
25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23
День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.