Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 травня, 01:45:51

Роз'яснюємо зміни до Податкового кодексу

31.08.2012   07:48

Зворотний зв'язок міських податківців із суб'єктами господарювання забезпечується завдяки зустрічам, на яких вирішуються питання щодо вдосконалення чинного законодавства, механізми адміністрування податків і зборів.

А такі заходи бувають різноманітні, від проведення семінарів, засідань "круглого столу" до особистих зустрічей.

Одним із пріоритетних завдань податкової служби є забезпечення надходжень платежів до бюджетів усіх рівнів, тому взаєморозуміння, ведення відвертого діалогу та налагодження партнерських стосунків з клієнтами є основним напрямком співпраці для виконання доведених завдань.

Тому міські податківці щомісяця проводять загальні семінари з питань податкового  законодавства.

Цього разу захід було присвячено змінам до Податкового кодексу.
Відкриваючи зустріч заступник начальника ДПІ у м. Чернігові ДПС Лариса Сич акцентувала увагу присутніх, що податкова політика повинна стимулювати вплив на економіку, сприймати платників податків як партнерів, яким потрібно забезпечити високоякісний сервіс.

Фахівці податкової інспекції розповіли про вдосконалення спрощеної системи оподаткування за рахунок введення 5 та 6 груп платників єдиного податку, авансових платежів податку на прибуток, про спрощення отримання ПДВ, змін критерій автоматичного відшкодування тощо.
Зупинилися на перевагах електронної звітності. Останнім часом збільшилася кількість бажаючих отримати безкоштовні послуги електронного цифрового підпису. При ДПІ у м. Чернігові  діє сектор реєстрації користувачів сертифікації ключів ІДД ДПС. 

Центр безоплатно видає посилені сертифікати відкритих ключів та надає послуги електронного цифрового підпису органам державної влади, місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності, іншим суб'єктам господарської діяльності та фізичним особам.

Застосування Інтернету з кожним роком стає все більше невід'ємною частиною нашого життя. Зараз важко уявити собі будь-яку сферу діяльності, яка б не використовувала його можливостей та переваг.
Довідки можна отримати за телефоном  (0462)774927, або за адресою вул. Кирпоноса, 28, кім.№14. З детальнішою інформацією можна ознайомитися на сайті:  http://www.cskidd.gov.ua.

На семінарі були присутні бухгалтери підприємств усіх форм власності. За їх словами, такі заходи сьогодні надзвичайно актуальні, оскільки дають можливість не лише дізнатися про нове у законодавстві, а і отримати конкретні відповіді на свої запитання.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати "смоляне озеро" у Чернігові 14:15

Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокурора про визнання протиправною бездіяльності Чернігівської міської ради і зобов’язав ліквідувати так зване «смоляне озеро».

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року 14:03

Компанія ABInBevEfes Україна, створена в результаті об’єднання одного із найбільших в світі виробника пива Anheuser-Busch InBev (AB InBev) і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв з провідними позиціями Anadolu Efes, підбила підсумки роботи за перший квартал 2021 року.

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення 13:37

День пам’яті та примирення та День перемоги нагадують всьому світу про страшну катастрофу і є застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією.