Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 вересня, 17:41:46

Завдяки платникам Чернігівщини бюджети отримали 7,5 млрд грн податків, зборів та єдиного внеску

18.07.2019   08:24Агенцiя

Протягом першого півріччя до бюджетів усіх рівнів платниками Чернігівщини сплачено понад 5 млрд грн податків і зборів. Про це повідомляють у Головному управлінні ДФС у Чернігівській області.

До державного бюджету перераховано 2,4 млрд гривень, що перевищує минулорічні надходження на 8 відс. або на 190 млн гривень. Це відбулося в основному за рахунок зростання на 26 відс. сплати податку на додану вартість та на 18 відс. - податку на доходи фізичних осіб і військового збору.

До місцевих бюджетів усіх рівнів сплачено більше 2,7 млрд гривень. У порівнянні з минулим роком надходження зросли майже на 20 відсотків. Приріст сплачених сум спостерігається по всіх бюджетоформуючих  податках: податку на доходи фізичних осіб – на 19,6 відс. (+283  млн грн), податку на майно – на 28 відс. (+93 млн грн), єдиному податку з підприємницької діяльності – на 19 відс. (+56,9 млн грн), рентній платі за користування природними ресурсами – на 16 відс. (+9,9 млн гривень).

Свідома громадянська позиція платників забезпечила виконання в цілому по області майже на 106 відс. (+150,3 млн грн) затверджених місцевими радами доходів бюджетів громад в частині надходження податків і зборів.

Крім того, платниками Чернігівщини сплачено майже 2,3 млрд грн єдиного внеску на загальнодержавне обов’язкове соціальне страхування. Минулорічний рівень перевищено на 18 відс. або на 361 млн гривень.

Останні новини Чернігівщини

Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54

У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52

Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

 Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).

Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44

1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38

Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини