Комісія при Мінрегіоні погодила перелік проектів для ОТГ області
Цьогоріч з державного бюджету 39 об’єднаним територіальним громадам Чернігівщини передбачено субвенцію на формування інфраструктури в розмірі 134,123 мільйона гривень.
Комісія при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та жилого-комунального господарства України погодила 168 інфраструктурних проектів ОТГ на загальну суму 132,723 мільйона гривень.
За ці кошти найбільше буде впроваджено проектів з відновлення систем вуличного освітлення – 79.
Крім того, проведуть капітальні ремонти 33 будівель бюджетних установ з обов’язковим застосуванням енергоефективних технологій, чотири капітальні ремонти систем водопостачання та водовідведення.
Громади також реалізовуватимуть 22 проекти з капітального ремонту проїзної частини автомобільних доріг комунальної власності, 26 – із закупівлі транспортних засобів спеціального призначення та комплектувальних виробів до них для комунальних підприємств.
Також придбають 3 шкільні автобуси. Одна ОТГ впроваджуватиме проект створення сучасних систем організації управління громадою (комунікаційних мереж, баз даних, систем оповіщення населення), інформує Департамент економічного розвитку Чернігівської облдержадміністрації.
Останні новини Чернігівщини
Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01
Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.
«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».
Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23
Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.
4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11
День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression
Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25
Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.