Країни СНД є найбільшими торговими партнерами Чернігівщини
Саме країни СНД забезпечували майже половину зовнішньоторговельного обороту області.
У січні–червні п.р. до країн СНД експортовано товарів на 125,6 млн.дол.США., імпортовано – на 102,4 млн.дол.США. Сальдо зовнішньої торгівлі склалося позитивне в сумі 23,2 млн.дол.США (рік тому було від’ємне – 26,9 млн.дол.США).
Експорт до країн СНД проти січня–червня 2011р. зріс на 19%, імпорт зменшився на 23%.
Лідируюче місце в зовнішній торгівлі товарами серед країн співдружності традиційно займали Російська Федерація та Білорусь. У загальнообласному обсязі експорту товарів їх доля складала 40%, в імпорті – 38%. Також активними партнерами в експорті були Молдова, Азербайджан, Туркменістан та Казахстан.
В асортименті поставок до країн СНД переважали папір та картон, тютюнові вироби, алкогольні й безалкогольні напої, машини, обладнання та механізми; електротехнічне обладнання, текстильні матеріали та текстильні вироби, молоко та молочні продукти.
Із країн СНД надходили до нашої області, в основному, засоби наземного транспорту, крім залізничного, каучук, гума, папір та картон, добрива, алкогольні й безалкогольні напої, продукти перегонки нафти, тютюн, котли, машини, скло та вироби із скла.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.