Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 21:07:42

Триває місячник підтримки підприємництва

21.08.2012   19:31Агенцiя

З 2 серпня по 2 вересня на Чернігівщині оголошено місячник підтримки підприємництва. Відповідне розпорядження підписав голова облдержадміністрації Володимир Хоменко.

Активну участь у проведенні місячника бере Чернігівська обласна служба зайнятості. В центрах зайнятості області для безробітних проводяться тематичні семінари, поглиблені профдіагностичні обстеження на виявлення схильності до ведення бізнесу, зустрічі з успішними підприємцями та «круглі столи» з представниками влади.

Крім того, служба зайнятості активно спонукає людей до підприємницької діяльності, зокрема, одноразовою виплатою допомоги по безробіттю. Це одна із пріоритетних і популярних послуг, яка діє з 2000 року. За цей час лише на Чернігівщині завдяки службі зайнятості підприємцями стали майже 10400 осіб. За січень-липень 2012 року цією послугою скористалася 341 людина.

Наші земляки обирали переважно такі види діяльності: торгівля, як продовольчими, так і непродовольчими товарами, надання послуг, зокрема, бухгалтерських, юридичних, перукарських, з пошиття одягу, транспортного перевезення, ремонту автомобілів та побутової техніки.

Деякі зупинялися на професії, за якою вже мали чималий досвід, а хтось кардинально змінював напрямок професійної діяльності, реалізуючи власні мрії і бізнес-ідеї. Але всі ці люди задля свого працевлаштування та добробуту не побоялися ризикувати, наполегливо та завзято працювали, долаючи різні труднощі. Для колишніх безробітних державна допомога була лише стартовим капіталом на шляху до власного бізнесу.


Валентина Федусь, головний спеціаліст відділу організаційної та інформаційної роботи ОЦЗ

Останні новини Чернігівщини

З 6 квітня в Україні забороняється ходити більш ніж по двоє

З 6 квітня в Україні забороняється ходити більш ніж по двоє 13:33

З понеділка, 6 квітня, в Україні забороняється рухатися групками більше ніж 2 осіб, гуляти у парках та ходити у громадських місцях без маски.

Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до пожеж в природних екосистемах

Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до пожеж в природних екосистемах 13:15

Незважаючи на застереження рятувальників громадяни нехтують правилами пожежної безпеки, спалюючи листя‚ суху траву та інші рослинні залишки на присадибних ділянках, сільгоспугіддях та відкритих територіях, що призводить до виникнення пожеж.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня вилучено майже 80 кг незаконно добутої риби зі збитками понад 17 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня вилучено майже 80 кг незаконно добутої риби зі збитками понад 17 тис.грн 12:44

За сім днів з 26 березня по 2 квітня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 37 порушень Правил рибальства.

Забезпечено проїзд на 595 км автошляхів

Забезпечено проїзд на 595 км автошляхів 12:29

Станом на 03.04.2020 року у Чернігівській області на автомобільних дорогах загального користування державного значення ліквідовано 52479,6 квадратних метрів ямковості.

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області 11:24

В Чернігівській облдержадміністрації відбулась робоча зустріч з керівниками підприємств харчової промисловості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини