Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 21:19:33

Федір Уляненко: “Працюємо на добробут держави”

20.08.2012   13:29

Сьогодення постійно змушує вчитися взаємній відповідальності за долю держави, чесній сплаті за рахунками, відвертому діалогу.

Федір Уляненко

Федір Уляненко

Інакше успіхи податківців щодо виконання і перевиконання планових показників можна вважати звичайною статистикою.

Понад 622,9 млн. грн. надійшло до бюджетів усіх рівнів за сім місяців поточного року.

Це на 116,3 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року. Державний бюджет отримав 309,6 млн.грн., приріст до відповідного періоду 2011 року склав 59,2 млн.грн., місцевий бюджет поповнився на 313,3 млн.грн., що на 56,8 млн.грн. більше, ніж торік.

На 18,6 млн.грн. зросли надходження з податку на прибуток порівняно з минулим роком (при зменшенні ставки податку з 25 до 21%). На збільшення надходжень з податку на прибуток значною мірою вплинуло покращення економічної ситуації у країні, а відповідно, і зростання доходів від підприємницької діяльності.

Сплата ПДВ за цей період становить 198,9 млн.грн.

Порівняно з відповідним періодом минулого року відшкодування ПДВ збільшено на 39,8 відс., або на 20,0 млн.грн. Платникам відшкодовано 70,4 млн.грн. ПДВ, що дало змогу запобігти вимиванню обігових коштів з підприємств.

З 01.07.2012 р. набрали чинності норми Закону України від 24.05.2012 р. № 4834-VI “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення деяких податкових норм”, згідно з якими, зокрема, скорочено строки реєстрації (перереєстрації) та анулювання реєстрації платників ПДВ в органах ДПС з 10 до 5 робочих днів, а також скасовано обмеження для добровільної реєстрації платником ПДВ та надано можливість реєструватися платником ПДВ будь-якій особі, яка здійснює оподатковувані операції.

Завдяки спрощенню реєстраційної процедури на 20% збільшилася кількість платників ПДВ.
Постійно проводиться робота з суб’єктами господарювання – юридичними та фізичними особами з питань дотримання ними діючого податкового законодавства при виплаті заробітної плати.
З початку року за участю податківців погашено понад 9,4 млн. грн. заборгованої зарплати. Бюджет отримав 226,4 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб.

Таких результатів вдалося досягти за рахунок заслуховування керівників підприємств-боржників з виплати зарплати на спеціальних комісіях за участю працівників податкової інспекції.
СГД які виплачували зарплату меншу за мінімальну, підвищили рівень оплати праці, внаслідок чого бюджет додатково отримав 0,8 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб.

Фахівці податкової зазначають, що випадки виплати заробітної плати “в конвертах” непоодинокі. Так, за результатами перевірок донараховано понад 41,8 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб та штрафних санкцій.

Прагнення до взаємодії з платниками на засадах партнерства, без перебільшення, відіграє вирішальну роль у діяльності податківців. Адже за відсутності порозуміння немає перспектив і у роботі над подальшим розвитком податкової служби взагалі.

Останні новини Чернігівщини

З 6 квітня в Україні забороняється ходити більш ніж по двоє

З 6 квітня в Україні забороняється ходити більш ніж по двоє 13:33

З понеділка, 6 квітня, в Україні забороняється рухатися групками більше ніж 2 осіб, гуляти у парках та ходити у громадських місцях без маски.

Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до пожеж в природних екосистемах

Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до пожеж в природних екосистемах 13:15

Незважаючи на застереження рятувальників громадяни нехтують правилами пожежної безпеки, спалюючи листя‚ суху траву та інші рослинні залишки на присадибних ділянках, сільгоспугіддях та відкритих територіях, що призводить до виникнення пожеж.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня вилучено майже 80 кг незаконно добутої риби зі збитками понад 17 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня вилучено майже 80 кг незаконно добутої риби зі збитками понад 17 тис.грн 12:44

За сім днів з 26 березня по 2 квітня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 37 порушень Правил рибальства.

Забезпечено проїзд на 595 км автошляхів

Забезпечено проїзд на 595 км автошляхів 12:29

Станом на 03.04.2020 року у Чернігівській області на автомобільних дорогах загального користування державного значення ліквідовано 52479,6 квадратних метрів ямковості.

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області 11:24

В Чернігівській облдержадміністрації відбулась робоча зустріч з керівниками підприємств харчової промисловості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини