Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 березня, 08:48:49

За півроку автотранспорт Чернігова перевіз 34,7 мільйони пасажирів

18.08.2012   13:03

Пасажирський автотранспорт м.Чернігова, з урахуванням перевезень, виконаних фізичними особами-підприємцями, у січні–липні 2012р. перевіз 34,7 млн. пасажирів, що на 20,2% більше, ніж рік тому.

Обсяг виконаного пасажирообороту зріс на 11,7% і становив 265,2 млн.пас.км.

Питома вага обсягу пасажироперевезень у загальнообласному показнику становила 71,1%, пасажирообороту – 55,1%.
Пасажирські перевезення в січні–липні 2012р. здійснювали 14 автопідприємств обласного центру. Їх послугами скористалися 25,5 млн. пасажирів, що на 25,4% більше, ніж у січні–липні 2011р.

Крім автотранспортних підприємств, послуги з перевезення пасажирів надавали 24 приватні перевізники, в їх власності знаходилося 134 автобуси загальною пасажиромісткістю 3020 місць для сидіння. Їх частка в загальному обсязі пасажироперевезень міста становила 26,5%, пасажирообороту – 29,3%.

Обсяги пасажирських перевезень, виконані автотранспортом фізичних осіб-підприємців, зросли на 8,0%.
Щодня послугами маршрутного автотранспорту міста, у середньому, користувалися 162,8 тис. пасажирів.

Останні новини Чернігівщини

Менська та Носівська громади співпрацюватимуть у межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» 17:47

24 березня, в межах четвертої хвилі національного проєкту «Пліч-о-пліч: Згуртовані громади» Менську ТГ відвідала делегація з Носівської громади.

Обласна дитяча лікарня отримала допомогу від спортивного клубу «X-Line» 17:36

Днями матеріально-технічна база Чернігівської обласної дитячої лікарні поповнилася важливим обладнанням завдяки благодійному збору, який організували вихованці та команда спортивного клубу «X-Line».

Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів

Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів 15:21

27 березня відбудеться засідання регіональних зборів, на яких буде обрано представника від Чернігівської області до складу Ради ветеранів війни за незалежність України при Міністерстві у справах ветеранів України.

На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 17:03

Оперативники відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліцейські Корюківщини скерували до суду справу посадовиці, що обвнувачується у службовій недбалості на закупівлі укриттів 16:31

Слідчі Корюківського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Корюківської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно посадовиці виконавчої влади за неналежне виконання службових обов’язків, що призвело до завдання збитків у понад 700 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини