Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 листопада, 22:31:27

Середня зарплата у Чернігові становить 2284 грн.

18.08.2012   11:45

У січні–червні 2012р. на підприємствах, в організаціях та установах м.Чернігова (з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше) були зайняті в середньому 81,4 тис. штатних працівників.

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатного працівника м.Чернігова порівняно з відповідним періодом попереднього року зросла на 16,0% і становила 2284 грн. Це в 2,1 раза більше мінімальної заробітної плати, законодавчо встановленої на кінець червня 2012р. (1094 грн.), та на 3,1% – середньообласного показника (2216 грн.).

Загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати в м.Чернігові впродовж січня–червня 2012 року зменшилася на 24,3% та на 1 липня 2012 року становила 9,3 млн.грн., серед яких 6,5 млн.грн. – це борги працівникам діючих (економічно активних) підприємств.

Останні новини Чернігівщини

Про Всеукраїнську акцію «16 днів проти насильства» – на брифінгу у медіацентрі Чернігівської ОВА 13:33

Стартувала Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», що проводиться щорічно з 25 листопада по 10 грудня.

На Прилуччині впроваджують сучасні безбар’єрні рішення для доступу до мистецької спадщини 12:21

У Прилуцькому краєзнавчому музеї імені Василя Маслова реалізовано проєкт «Локальна спадщина Прилуччини у мистецькій Галаганівській колекції» – ініціатива, що поєднує унікальну локальну історію та сучасні цифрові технології, роблячи культурну спадщину доступною для кожного, незалежно від фізичних можливостей чи місця перебування.

У Чернігові психологи Національної поліції, ДСНС та відомчої медустанови організували для поранених бійців сеанс глинотерапії 11:39

У складний період випробувань кожна людина потребує відновлення – фізичного, морального та духовного. А особливо це важливо для наших поранених захисників, які щодня стикаються зі стресовими ситуаціями та високим рівнем психологічного навантаження.

65 дітей із Чернігівщини відвідали музичні табори в Латвії 11:35

У Чернігівському професійному музичному коледжі імені Л.М. Ревуцького з дітьми, яким організували поїздки до Латвії, зустрілися міністерка закордонних справ Латвійської Республіки Байба Браже та начальник ОВА В’ячеслав Чаус. Присутній також Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс.

SUN4Ukraine стартує: перша установча зустріч українських та європейських міст за участю Чернігова 11:34

Партнерська програма SUN4Ukraine офіційно стартувала минулого тижня у Мюнхені, об’єднавши 12 українських флагманських муніципалітетів із європейськими містами, що беруть участь у місії ЄС «Кліматично нейтральні та розумні міста».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини